„Ekranas“ įveikė „Sūduvą“, „Žalgiris“ pažemino „Dainavą“ (video)

Antrosiose XIV turo rungtynėse Vilniaus „Žalgiris" namuose net 7:0 (4:0) sutriuškino Alytaus „Dainavą" bei susigrąžino lyderės poziciją.

Vilniaus „Žalgiris" namuose net 7:0 (4:0) sutriuškino Alytaus „Dainavą" bei susigrąžino lyderės poziciją.<br>V. Balkūnas

May 25, 2013, 5:08 PM, atnaujinta Mar 6, 2018, 6:53 AM

Įvartį 23 min. pelnė J. Wilkas, 28 min. pasižymėjo P. Komolovas, 37 min. M. Kuklys pelnė trečiąjį įvartį, o varžovų triuškinimą dar pirmame kėlinyje, 41 min. tęsė R. Leliuga.

Antroje mačo dalyje pasižymėjo V. Gercas (55 min.), L. Peričius (68 min.) ir antrąjį įvartį pelnęs R. Leliuga (78 min.).

Marijampolėje - kukli, bet svarbi svečių pergalė

Panevėžio „Ekranas“ iškovojo jau šeštąją pergalę iš eilės. Lietuvos čempionai A lygos čempionato XIV turo rungtynėse išvykoje minimalia persvara 1:0 (1:0) įveikė Marijampolės „Sūduvą“.

Dvikovą aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai. Nerijus Valskis 6-ąją minutę patikrino Tado Kaunecko budrumą smūgiu iš toli. „Ekrano“ vartininkui nepavyko sėkmingai atmušti kamuolio, tačiau suskubę gynėjai pavojų panaikino.

Dar po trijų minučių N.Valskis turėjo puikią progą išvesti savo komandą į priekį. Saugas įsiveržė į baudos aikštelę, suklaidino Oscarą Reyesą tačiau jo smūgį atrėmė puikiai sužaidęs T. Kauneckas. Kėlino viduryje žaidimas išsilygino. 29-ąją minutę Aurimas Vertelis turėjo progą įmušti gražiu smūgiu, neleisdamas kamuoliui nusileisti ant žemės po perdavimo iš kairiojo krašto, tačiau į vartus nepataikė. 38-ąją minutę į „Sūduvos“ vartus krito įvartis. Donatas Petrauskas atliko aštrų perdavimą iš dešiniojo krašto A.Verteliui, kuris aplenkė Vytautą Lasevičių ir iš poros metrų pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Pačioje antrojo kėlinio pradžioje Mohamadas Kdouh pavojingai įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau komandos draugai į ataką neprisijungė, todėl svečių gynėjai perdavimą nesunkiai perėmė. Matydamas, kad komandai nesiseka kurti progų prie atsitraukusio „Ekrano“ vartų, Darius Gvildys 64-ąją minutę į aikštę metė Rafaelį Ledesmą. Keitimas šiek tiek pagyvino Marijampolės komandos puolimą, tačiau, žaidimui vis labiau persikeliant į svečių aikštės pusę, aikštės šeimininkams pavyko uždirbti tik keletą kampinių. Panevėžiečiai gynėsi be priekaištų, išlaikydami palankų sau rezultatą.

Marijampolės „Sūduva“ Panevėžio „Ekranas“ 0:1 (0:1). „Sūduva“: P.Davidovas, V.Lasevičius, M.Ugge, N.Radžius, V.Bagdanavičius, V.Baranovskis, P.Leimonas, P.Bašičius, N.Valskis, A.Brokas (64 min. R.Ledesma), M.Kdouh. „Ekranas“: T.Kauneckas, R.Pilotas, O.Reyesas, E.Girdvainis, V.Slavickas, E.Baranauskas, D.Petrauskas, I.Kozlovas (67 min. D.Norvilas), U.Umeh (82 min. A.Varnas), A.Vertelis, A.Rimkevičius (92 min. T.Markevičius).

Įvarčiai: A.Vertelis (38). Geltonos kortelės: A.Brokas (19), P.Basičius (19); O.Reyesas (22), D.Norvilas (70), T.Kauneckas (90+1).

Rungtynių teisėjai: N.Dukauskas, D.Sužiedėlis, A.Pipiras.

Sekmadienį turą pratęs Garždų „Bangos“ ir Pakruojo „Kruojos“ bei Klaipėdos „Atlanto“ ir Tauragės „Tauro“ dvikova.