Airiai ir anglai sužaidė lygiosiomis, vokiečiai per 24 minutes įmušė keturis įvarčius

24 – tiek minučių prireikė Vokietijos futbolo rinktinei, kad įmuštų keturis įvarčius į Ekvadoro vartus. JAV vykusiose draugiškose rungtynėse į pasaulio futbolo čempionato trofėjų nusitaikę vokiečiai 4:2 nugalėjo savo varžovus, kurie po keturių praleistų įvarčių dar mėgino pasispardyti.

Airijos ir Anglijos rinktinių kovos akimirkos.<br>AP

May 30, 2013, 12:12 AM, atnaujinta Mar 6, 2018, 2:46 AM

Vokietijos rinktinė išsiveržė į priekį jau pirmąją minutę, kuomet pasižymėjo Lukašas Podolskis. Po trijų minučių skirtumą padidino Larsas Benderis.

17 minutę dar kartą įmušė L. Podolskis, o po septynių minučių savo sąskaitą padidino ir L. Benderis.

Ekvadoro rinktinėje po įvartį įmušė A. Valencia (45 min.) ir J. Ayovi (84).

Anglijos futbolo rinktinei nepavyko savo sirgalių akivaizdoje palaužti Airijos komandos. Entuziastingai nusiteikę anglai po 13 minutę įmušto Shane Longo įvarčio patys privalėjo gelbėtis. Savo ekipai padėjo Frankas Lampardas, kuris 23 minutę išlygino rezultatą. Mačas baigėsi 1:1.