„Ekranas“ pralaimėjo, du žaibiški „Žalgirio“ įvarčiai pražudė „Šiaulius“

A lygoje sekmadienį sužaisti du susitikimai. Pakruojo „Kruoja“ pateikė kiek netikėtą rezultatą. „Kruojos“ futbolininkai išvykoje 3:1 (1:0) pamokė šalies čempioną Panevėžio „Ekraną“.

Pakruojo futbolininkai pribloškė Lietuvos čempionus.<br>fkekranas.lt nuotr.

Jul 7, 2013, 10:52 PM, atnaujinta Mar 4, 2018, 8:26 PM

Po „Ekrano“ vartininko Tado Kaunecko klaidos 42-ąją minutę Ričardas Beniušis pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Antrasis įvartis į panevėžiečių vartų tinklą skriejo 60-ą minutę, po to paties R. Beniušio smūgio galva.

Skirtumą nepadoriu pavertė 87-ą minutę pasižymėjęs Andrius Lipskis, o paguodos įvartį „Ekranui“ 88-ą minutę pelnė Egidijus Varnas.

Nelengvą pergalę A lygoje pasiekė čempionato lyderė Vilniaus „Žalgirio“ ekipa, išvykoje 4:2 (2:1) palaužusi „Šiaulius“.

Žalgiriečių pergalę lėmė du žaibiški įvarčiai antrojo kėlinio pradžioje.

Kai rezultatas buvo lygus (2:2), 55-ą minutę 11 m baudinį realizavo Mantas Kuklys, o po trijų minučių pasižymėjo Andrius Velička – 4:2.

„Šiauliai“ neatsigavo po greitų įvarčių ir kapituliavo.

„Šiauliai“ 2:4 (1:2) „Žalgiris“ (Rokas Gedminas 33, 39/ Pavelas Komolovas 15, Rytis Leliūga 39, Mantas Kuklys 55, Anrius Velička 59)

„Ekranas“ 1:3 (0:1) „Kruoja“ (Egidijus Varnas 88/ R. Beniušis 42, 60; A. Lipskis 87)