Keturiose Lietuvos pirmojo futbolo diviziono rungtynėse - aštuoniolika įvarčių

Vilniaus „Polonija“ 3:1 (1:1) svečiuose nugalėjo „Palangą“, Klaipėdos „Granitas“ namie 5:0 (0:0) antrajame kėlinyje sutriuškino Jonavos „Lietavą“, „Trakai“ 4:0 (2:0) savo stadione neturėjo vargo su Radviliškio „Lokomotyvu“, o Kėdainių „Nevėžis“ savų sirgalių akivaizdoje 3:2 (1:0) pranoko Vilniaus „Žalgirį-3“.

Antroje pagal pajėgumą Lietuvos futbolo lygoje pirmauja Klaipėdos komanda.<br>V. Balkūno nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jul 7, 2013, 9:22 AM, atnaujinta Mar 4, 2018, 8:56 PM

Dvylikos ekipų turnyre pirmauja Klaipėdos „Granitas“ (31 tšk.), lenkiantis Kauno „Spyrio“ (26 tšk.) ir Kėdainių „Nevėžio“ (24 taškai) futbolininkus.

LFF I lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Granitas“ 14 10 4 0 34:11 31

2. Kauno „Spyris“ 12 8 2 2 27:11 26

3. Kėdainių „Nevėžis“ 13 7 3 3 23:14 24

5. Trakų „Trakai“ 14 7 1 6 24:12 22

5. Radviliškio „Lokomotyvas“ 14 6 3 5 24:21 21

6. Kazlų Rūdos „Šilas“ 12 5 4 3 15:14 19

7. Šilutės „Šilutė“ 12 4 4 4 9:13 16

8. Jonavos „Lietava“ 11 5 0 6 17:17 15