„Dinamo“ pamoka „Kruojos“ futbolininkams - trys įvarčiai per tris minutes (video)

Pakruojo „Kruojos“ futbolininkai ir komandos aistruoliai norėtų kuo greičiau pamiršti viešnagę Baltarusijos sostinėje, kur buvo žaidžiamos atsakomosios Europos lygos atrankos pirmojo etapo rungtynės. Pakruojiečiai, pirmajame mače namie nusileido varžovams 0:3, o išvykoje turėjo pripažinti dar didesnį „Dinamo“ pranašumą 0:5.

Jul 12, 2013, 1:56 PM, atnaujinta Mar 3, 2018, 2:46 AM

Tragiškai Pakruojo komandai buvo susiklostė pirmosios 17 rungtynių minučių, per kurias svečiai praleido keturis įvarčius. Tikras jų lietus pasipylė prasidėjus 15 minutei - per tris minutes „Dinamo“ pelnė net tris įvarčius.

Antrajame atrankos etape Minsko futbolininkai kovos su Zagrebo „Lokomotiv“ ekipa (Kroatija).

Kitiems Lietuvos klubams sekėsi skirtingai. Marijampolės „Sūduva“ po 11 metrų baudinių serijos nusileido Makedonijos ekipai „Turnovo“, o Vilniaus „Žalgiris“ pranoko Dublino „Saint Patric's“ ekipą ir žengė į antrą etapą, kuriame susitiks su Armėnijos klubu Jerevano „Pjunik“.