J. Guardiola su „Bayern“ iškovojo pirmąjį trofėjų

Neseniai Miuncheno „Bayern“ klube dirbti pradėjęs Josepas Guardiola savo sąskaitoje jau turi pirmąjį trofėjų, iškovotą su Vokietijos čempionais. Sekmadienį „Bayern“ „Telekom Cup“ turnyro finale 5:1 nugalėjo Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkus ir laimėjo draugiškų pirmenybių prizą.

Jul 22, 2013, 12:56 PM, atnaujinta Mar 2, 2018, 8:27 PM

Įvartį šiose rungtynėse įmušė ir naujokas Thiago Alcantara.

Trečioji vieta atiteko Čempionų lygos finalininkams bei Vokietijos vicečempionams Dortmundo „Borussia“ futbolininkams, kurie mažajame finale 1:0 nugalėjo Hamburgo SV ekipą.

„Borussia“ - „Bayern“1:5. L. de Jongas (30 min. - 11 m baudinys)/ F. Ribery (17), P. Lahmas (23), Th. Alcantara (26), A. Robbenas (42), T. Mulleris (60).

„Borussia“ - SV 1:0. J. Hofmannas (24).

Šis trofėjus – maloni pradžia, tačiau J. Guardiolos laukia gerokai rimtesnis iššūkis. Ankstesnis „Bayern“ vadovas Juppas Heynckesas, vasarą ispanui perdavęs ekipos vairą, praėjusį sezoną laimėjo visus tris pagrindinius trofėjus: Čempionų lygą, Vokietijos pirmenybes ir Vokietijos taurę.