„Real“ rungtynių pabaigoje pasiekė lygiąsias Lione (video)

Madrido „Real“ ir Liono „Olympique“ draugiškos rungtynės Prancūzijoje baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Rungtynių akimirka.<br>AP

2013-07-25 10:08, atnaujinta 2018-03-02 15:22

Dviejų įvarčių persvarą turėję aikštės šeimininkai nesugebėjo jos išlaikyti. „Olympique“ išsiveržė į priekį įpusėjus pirmajam kėliniui. Pirmąjį įvartį pelnė C. Grenier. Prasidėjus antrajam kėliniui rezultatą padvigubino L. Lopezas.

Vis dėlto, „Real“ futbolininkai atsitiesė. 78 minutę A. Morata realizavo 11 metrų baudinį ir skirtumą sušvelnino, o po 6 minučių rezultatą išlygino Casimiro.

Liono „Olympique“ - Madrido „Real“ 2:2. C. Grenier (20), L. Lopezas (62)./ A. Morata (78-11 metrų baudinys), Casimiro (84).