PSG dukart įmušė per pridėtą laiką, pasižymėjo ir Z.Ibrahimovičius

Šeštadienį Prancūzijos „Ligue 1” čempionate sužaisti šeši ketvirtojo turo mačai. Paryžiuje „Paris Saint-Germain“ sirgaliai džiaugėsi ne tik savo komandos pergale, bet ir tuo, kad Zlatanas Ibrahimovičius pagaliau nutraukė įvarčių badą.

„Paris Saint-Germain“ ir „Guingamp“ ekipų mačas.<br>AP

Aug 31, 2013, 9:26 PM, atnaujinta Mar 1, 2018, 3:24 PM

Tačiau prieš tai jiems teko rimtai pasinervinti – PSG 2:0 nugalėjo „Guingamp“ futbolininkus, bet abu įvarčius įmušė tik per pridėtą laiką. Pirmasis pasižymėjo A.Rabiotas. Jis tai padarė antrąją teisėjo pridėtą minutę. Z.Ibrahimovičius vartininką nuginklavo trečiąją pridėto laiko minutę.

Problemos tęsiasi Liono „Olympique“ klubo stovykloje. Ši komanda 1:2 pralaimėjo „Evian“ futbolininkas. „Olympique“ kol kas yra pralaimėjusi visus keturis mačus.

„Olympique“ klubo vadovai sunerimę – juk komanda dukart atrankoje pralaimėjo „Real Sociedad“ futbolininkams ir nepasiekė Čempionų lygos grupių etapo.

Kiti rezultatai:

„Evian“ - „Olympique“ 2:1 K.Berigaudas (8, 34)/ J.Ferri (49).

„Bastia“ - „Toulouse“ 2:1. C.Keseru (43), C.Romaric (67)/ M.Braithwaite (57).

37 min. šeimininkų atstovas J.Palmieri gavo raudoną kortelę.

„Lorient“ - „Valenciennes“ 1:0. V.Aboubakaras (14).

85 min. svečių žaidėjas R.Materis gavo antrąją geltoną kortelę.

„Reims“ - „Nantes“ 0:0

„Rennes“ - „Lille“ 0:0

„Sochaux“ - „Ajacio“ 0:0