Lietuvos rinktinė išvykoje pralaimėjo latviams

Lietuvos futbolo rinktinė penktadienį krepšininkų pasiekimo nepakartojo. 2014 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynėse lietuviai 1:2 (1:2) nusileido kaimynams latviams. Vienintelį lietuvių įvartį besibaigiant pirmajam kėliniui pelnė Deividas Matulevičius. Mūsų šalies futbolininkams nepadėjo ir gausiai Rygos „Skonto“ stadione susirinkę sirgaliai.

Rugsėjo 10 dieną Lietuvos rinktinė Marijampolėje kovos su Lichtenšteinu.<br>LFF nuotr. iš archyvo

Sep 6, 2013, 9:10 PM, atnaujinta Mar 1, 2018, 12:40 PM

Latvija – Lietuva 2:1. N.Bulvitis (20), A.Zjuzinas (42)./ D.Matulevičius (44).

Lietuva: Ž.Karčemarskas, S.Mikoliūnas, T.Kijanskas, T.Mikuckis, M.Stankevičius (K), A.Novikovas, M.Panka, G.Vičius, D.Šernas, M.Kalonas, D.Matulevičius.

Latvija: A.Vaninas, V.Gabovas, N.Bulvitis, K.Gorkšas, V.Maksimenko, A.Sinelninkovas, J.Laizanas, R.Ruginis, A.Zjuzinas, V.Šabala, A.Rudnevas.

Rungtynės

21 pirmojo kėlinio minutę Latvijos rinktinė išsiveržė į priekį. Po kampinio, pasinaudojęs vartininko Ž.Karčemarsko klaida, N.Bulvitis galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Įpusėjus kėliniui lietuviai perėmė iniciatyvą. 28 minutę M.Stankevičius pavojingai smūgiavo į vartus. Kamuolys pataikė į skersinį.

42 minutę A.Zjuzinas pelnė antrąjį Latvijos rinktinės įvartį.

Besibaigiant kėliniui, 44 minutę, po kampinio D.Matulevičius sušvelnino rezultatą 1:2.

71 minutę D.Česnauskis pasiuntė kamuolį į Latvijos rinktinės vartus, tačiau teisėjas futbolininkui užfiksavo nuošalę.

***

Rugsėjo 10 dieną Lietuvos rinktinė Marijampolėje kovos su Lichtenšteinu.

Kitose G grupės rungtynėse pirmąją nesėkmę atrankos cikle patyrė  Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė, savo aikštėje 0:1 (0:0) nusileidusi trečiojoje pozicijoje esantiems Slovakijos (12 tšk.) futbolininkams.

Vienintelį susitikimo įvartį įmušė Viktoras Pečovskis (77 min.).

Graikijos rinktinė išvykoje 1:0 (0:0) palaužė Lichtenšteino futbolininkus. Vienintelį įvartį 72 minutę pelnė K.Mitroglou. Šiose rungtynėse buvo parodytos dvi raudonos kortelės. 59 minutę iš aikštės buvo išvarytas graikas J.Holebas, o 66 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Lichtenšteino rinktinės žaidėjas D.Hasleras.

Planetos futbolo pirmenybių Europos zonos G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):