Azijoje paskutinieji į pasaulio čempionato traukinį bandys įšokti jordanai

Antradienį atsakomosiose

BNS ir lrytas.lt inf.

Sep 11, 2013, 8:21 AM, atnaujinta Feb 22, 2018, 8:29 AM

Pagrindinis susitikimo Taškente laikas, kaip ir pirmosios rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1), o per pratęsimą komandos įvarčių neįmušė.

Atsakomosiose rungtynėse šeimininkai pirmavo po tikslaus Anzuro Ismailovo (5 min.) smūgio, tačiau dar pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Saeedas Al Murjanas (42 min.).

Mačą laimėję ir penktąją vietą Azijos atrankos turnyre užsitikrinę Jordanijos futbolininkai dėl vietos planetos pirmenybėse Brazilijoje varžysis su penktąja Pietų Amerikos atrankos turnyro komanda.

Kitas keturias Azijos žemynui pasaulio čempionate skirtas vietas iškovojo Irano, Pietų Korėjos, Japonijos ir Australijos rinktinės.

„24/7“: ar turite už ką balsuoti, ponia Seimo pirmininke?