Gargždų „Banga“ ir vėl nugalėjo „Šiaulius“

1. Vilniaus MFD „Žalgiris“ 22 18 3 1 62:9 57

„Banga“ nugalėjo „Šiaulių“ ekipą.<br>fkbanga.lt nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Sep 13, 2013, 10:30 PM, atnaujinta Feb 22, 2018, 5:28 AM

Pirmajame kėlinyje Klimas Gusočenka (45 min.) pasiuntė kamuolį į savo vartus, o antrajame kėlinyje po įvartį nugalėtojams pelnė Aurelijus Staponka (63 min.) ir Žilvinas Banys (87 min.).

Tik pirmosios šių vienuolikių rungtynės Gargžduose šį sezoną baigėsi lygiosiomis (1:1), o kitus tris susitikimus laimėjo gargždiškiai - 4:1 ir 1:0 svečiuose bei 3:0 šį vakarą namuose.

Lygoje pirmauja vicečempionas Vilniaus MFD „Žalgirio“ (57 tšk.) klubas, lenkiantis Klaipėdos „Atlantą“ (51 tšk.) bei čempiono titulą ginančią Panevėžio „Ekrano“ (50 taškų) komandą.

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

2. Klaipėdos „Atlantas“ 24 16 3 5 47:19 51

3. Panevėžio „Ekranas“ 23 16 2 5 49:26 50

4. Marijampolės „Sūduva“ 24 12 6 6 50:27 44

5. Pakruojo „Kruoja“ 23 9 6 8 29:34 33

6. Gargždų „Banga“ 25 8 3 14 33:46 27

7. Šiaulių „Šiauliai“ 25 6 6 13 29:46 24

8. Alytaus „Dainava“ 24 4 3 18 24:56 12

9. Tauragės „Tauras“ 24 1 2 21 16:76 5

Rezultatyviausias lygos žaidėjas - 19 įvarčių - Nerijus Valskis („Sūduva“).