Italijoje – minimali „Juventus“ pergalė ir fantastiškas „Milan“ išsigelbėjimas

Trečiadienio vakarą Italijos „Serie A“ pirmenybėse sužaisti aštuoni penktojo turo mačai. Ant trečios nesėkmės slenksčio buvo „Milan“ klubas.

Robinho pirmasis pradėjo "Milan" išgelbėjimą.<br>AP nuotr.

Sep 26, 2013, 12:39 AM, atnaujinta Feb 21, 2018, 7:18 PM

Paskutinėmis minutėmis „Milan“ atsiliko 1:3, tačiau viena autsaiderių „Bologna“ per anksti patikėjo pergale. 89 min. pasižymėjo Robinho, o jau per pridėtą laiką rezultatą išlygino Ignazio Abate ir Milano klubas svečiuose išvengė nesėkmės – 3:3 (1:1).

Kitame mače čempionė Turino „Juventus“ ekipa 2:1 (0:1) išvykoje palaužė „Chievo Verona“ futbolininkus.

Po Cyrilo Thereau įvarčio 28 min. „Juventus“ turėjo vytis priešininkus. Vis dėlto po pertraukos „Juventus“ pavyko išsigelbėti – 47 min. pasižymėjo Fabio Quagliarella, o 62 min. į savus vartus įsimušė Alessandro Bernardini.

„Serie A“ lyderė „Roma“ 2:0 (0:0) svečiuose sugebėjo pranokti Genujos „Sampdoria“.

„Roma“ komandoje 65 min. pasižymėjo Mehdi Benatia, 88 – Gervinho.