Anglijos čempionate - „Manchester City“ ir „Manchester United“ pralaimėjimas

Šeštadienį Anglijos futbolo čempionate buvo sužaistos septynerios šeštojo turo rungtynės. Pralaimėjimą patyrė čempionės titulą ginanti „Manchester United“ ekipa. Ji savo sirgalių akivaizdoje 1:2 nusileido „West Bromwich Albion“ komandai.

„Manchester United“ ir „Westbromwich Albion“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

2013-09-28 17:29, atnaujinta 2018-02-21 16:55

Pergudravęs varžovų gynėjus ir pasiuntęs kamuolį į vartus svečius į priekį antrajame kėlinyje išvedė M.Amalfitano.

Netrukus rezultatą išlygino baudos smūgį kėlęs W.Rooney. Tačiau aikštės šeimininkams rezultato persverti nepavyko. Įpusėjus kėliniui pergalingą „Westbromwich Albion“ įvartį pelnė S.Berahino. „Manchester United“ - „Westbromwich Albion“ 1:2. W.Rooney (57)./ M.Amalfitano (54), S.Berahino (67).

Pralaimėjimą patyrė ir kitas Mančesterio klubas. „Manchester City“ išvykoje 2:3 nusileido „Aston Villa“ komandai.

Po pirmojo kėlinio į persirengimo kambarius „Manchester City“ komanda išėjo turėdama vieno įvarčio persvarą. Besibaigiant kėliniui svečius į priekį išvedė Y.Toure. Prasidėjus antrajam kėliniui rezultatą išlygino K.El Ahmadi, tačiau netrukus, po E.Džeko įvarčio, priekyje vėl buvo svečiai. Įpusėjus kėliniui „Aston Villa“ futbolininkai per dvi minutes sugebėjo įmušti du įvarčius ir iškovoti pergalę. Pasižymėjo L.Bacuna ir A.Weimannas. „Aston Villa“ - „Manchester City“ 3:2. K.El Ahmadi (51), L.Bacuna (74), A.Weimannas (76)./ Y.Toure (45), E.Džeko (57).

Londono „Chelsea“ ir „Tottenham Hotspur“ mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Įpusėjus pirmajam kėliniui po R.Soldado perdavimo „Tottenham Hotspur“ į priekį išvedė G.Sigurdssonas.

Antrajame kėlinyje „Chelsea“ išlygino rezultatą. Baudos smūgį stojo kelti J.Mata atliko perdavimą į baudos aikštelę, o kamuolį į vartus nukreipė J.Terry.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Chelsea“ liko žaisti mažumoje. Raudoną kortelę gavo ir iš aikštės buvo išvarytas F.Torresas.

„Tottenham Hotspur“ - „Chelsea“ 1:1. G.Sigurdssonas (19)./ J.Terry (65), F.Torresas (81-raudona kortelė).

Kiti rezultatai:

„Fulham“ - „Cardiff“ 1:2. B.Ruizas (45)./ S.Caulkeris (12), J.Mutchas (90+2).

„Hull City“ - „West Ham“ 1:0. R.Brady (12-11 metrų baudinys).

„Southampton“ - „Crystal Palace“ 2:0. P.Osvaldo (47), R.Lambertas (49).

„Swansea“ - Londono „Arsenal“ 1:2. B.Daviesas (82)./ S.Gnabry (58), A.Ramsey (62).

Anglijos futbolo lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Arsenal“ 6 5 0 1 13:7 15

2. „Tottenham Hotspur“ 6 4 1 1 6:2 13

3. „Chelsea“ 6 3 2 1 7:3 11

4. „Southampton“ 6 3 2 1 5:2 11

5. „Manchester City“ 6 3 1 2 14:7 10

6. „Liverpool“ 5 3 1 1 5:3 10

7. „Hull City“ 6 3 1 2 6:7 10

8. „Everton“ 5 2 3 0 6:4 9