Žalgiriečiai sėkmingai žygiuoja titulo link

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai sėkmingai skinasi kelią čempionų titulo link. Žalgiriečiai išvykoje 3:0 nugalėjo Tauragės „Tauro“ futbolininkus.

„Tauro“ ir „Žalgirio“ rungtynių akimirka.<br>zalgiris-vilnius.lt nuotr.

Sep 29, 2013, 6:56 PM, atnaujinta Feb 21, 2018, 4:36 PM

Pirmuosius du įvarčius antrajame kėlinyje iš standartinių situacijų įmušė Mantas Kuklys.

50 minutę jis realizavo 11 metrų baudinį, skirtą už pražangą prieš Andrių Veličką. Įpusėjus kėliniui jis kėlė baudos smūgį, kuris žalgiriečių persvarą padvigubino.

Tašką šiose rungtynėse padėjo Kamilis Bilinskis, pelnęs trečiąjį svečių įvartį.

Tauras“ - „Žalgiris“ 0:3. M.Kuklys (50-11 metrų baudinys, 66), K.Bilinskis (85).

Kitose rungtynėse čempiono titulą ginantis Panevėžio „Ekranas“ 2:0 nugalėjo Gargždų „Bangą“.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Dejanas Djeničius ir Egidijus Varnas. Šeimininkai susitikimą baigė nepilnos sudėties - 84-ą minutę raudona kortelė buvo parodyta Vaidui Slavickui.

„Baga“ - „Ekranas“ 0:2. D.Djeničius (25), E.Varnas (79),  V.Slavickas (84-raudona kortelė).