Aštuoniolikmetis belgas fantastiškai išgelbėjo „Manchester United“ nuo fiasko

18 metų belgas Adnanas Januzajus tapo „Premier“ lygos šeštadienio žvaigžde. Jaunasis futbolininkas išgelbėjo „Manchester United“ nuo fiasko su autsaideriu „Sunderland“ – 2:1 (0:1).

"Manchester United" - "Sunderland" mačo akimirkos.<br>AP nuotr.

Oct 5, 2013, 5:33 PM, atnaujinta Feb 21, 2018, 11:10 AM

Pirmieji greitą įvartį įmušė „Sunderland“ (Craigas Gardneris, 5 min.), o „raudonieji velniai“ ilgai negalėjo atsilyginti tuo pačiu.

Galiausiai antrojo kėlinio pradžioje ledus pramušė ne kas kitas, o aštuoniolikmetis A.Januzajus. Du jo įvarčiai per šešias minutes (55 ir 61 min.) iškapstė „Manchester United“ iš gėdos liūno.

Septintasis Anglijos „Premier“ lygos turas prasidėjo „Manchester City“ pergale. „Manchester City“ futbolininkai 3:1 (2:1) palaužė Liverpulio „Everton“ ekipą.

Tai buvo pirmasis pastarosios pralaimėjimas šį sezoną.

Pirmieji 15 mačo minutę pasižymėjo „Everton“ – įvartį įmušė Romelu Lukaku. Tačiau vėliau kamuolys krito tik į Liverpulio komandos vartus.

„Manchester City“ gretose pasižymėjo Alvaro Negredo bei Sergio Aguero, o trečiasis įvartis buvo įskaitytas „Everton“ vartininkui Timui Howardui. Sergio Aguero atliko 11 m baudinį, bet pataikė į virpstą. Tačiau kamuolys atsimušė į T.Howardo nugarą ir įskriejo į vartus.

Kitai Liverpulio komandai sekėsi kur kas geriau. „Liverpool“ 3:1 (3:0) įveikė „Crystal Palace“ ekipą ir bent jau laikinai pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą.

Visi trys įvarčiai sukrito dar pirmoje mačo pusėje, todėl po pertraukos šeimininkams beliko išlaikyti solidžią persvarą.

Visi mačai:

„Manchester City“ – „Everton“ 3:1. A.Negredo (17), S.Aguero (45), T.Howardas (69 į savus vartus)/ R.Lukaku (15).

„Cardiff City“ – „Newcastle United“ 1:2. P.Odemwingie (59)/ L.Remy (30 ir 38).

„Fulham“ – „Stoke“ 1:0. D.Bentas (82).

„Hull“ – „Aston Villa“ 0:0.

„Liverpool“ – „Crystal Palace“ 3:1. L.Suarezas (13), D.Sturridge'as (17), S.Gerrardas (38 iš 11 m).

„Sunderland“ – „Manchester United“ 1:2. C.Gardneris (5)/ A.Januzajus (55 ir 61).