Nutrūko solidi „Arsenal“ serija, „Chelsea“ nokautavo varžovus pabaigoje

Sekmadienio popietę tęsėsi Anglijos „Premier“ lygos septintasis turas. Į trečiąją vietą pakilo Londono „Chelsea“ klubas, svečiuose 3:1 palaužęs „Norwich City“ ekipą.

Oct 6, 2013, 6:07 PM, atnaujinta Feb 21, 2018, 10:38 AM

Jose Mourinho auklėtinius į priekį jau 4-ąją minutę išvedė atakuojantysis mėlynųjų saugas Oscaras. Apsnūdusius „Chelsea“ gynėjus 68-ąją dvikovos minutę nubaudė „Norwich City“ saugas Anthony Pilkingtonas.

Visgi aikštėje po keitimo pasirodę „Chelsea“ futbolininkai rungtynių pabaigoje šeimininkus pasiuntė į nokdauną.

85-ąją minutę kamuolį po gynėjo klaidos į „Norwich City“ vartus pasiuntė Edenas Hazardas. Londono klubo pergalę nuostabiu smūgiu 86-ąją minutę įtvirtino krašto saugas Willianas.

Kitame susitikime šešias pergales iš eilės iškovojęs Londono „Arsenal“ svečiuose išbarstė du taškus mače su „West Bromwich“ klubu – 1:1 (0:1).

Pirmieji 42 min. pasižymėjo šeimininkai (Claudio Yacobas, 42 min.), tačiau 63 min. stipriu smūgiu rezultatą lygino Jackas Wilshere‘as.

Kiti sekmadienio rezultatai:

Southampton“ – „Swansea“ 1:0. A.Lallana (83).

„Tottenham“ – „West Ham United“ 0:3. W.Reidas (66), R.Vaz Te (72), R.Morrisonas (79).