„Barcelona“ neįmušė autsaideriams, „Real“ įvarčiai atnešė pergalę

Devintasis Ispanijos „Primera“ turas prasidėjo Madrido „Real“ pergale. Karališkasis klubas namie 2:0 palaužė „Malaga“ futbolininkus.

„Barcelona“ išbarstė taškus Pamplonoje.<br>AP nuotr.

2013-10-19 19:45, atnaujinta 2018-02-21 00:41

„Real“ pergalės pamatus padėjo žaibiškas Angelio Di Maria įvartis antrojo ketvirčio pradžioje. Argentinietis įmušė 40-ąją kėlinio sekundę.

90-ą minutę visus taškus ant "i" sudėjo Cristiano Ronaldo.

Trijų taškų išsivežti nepavyko „Barcelona“ futbolininkams, kurie svečiuose 0:0 sužaidė su autsaidere „Osasuna“ komanda.

Pramušti ledų „Barcelona“ klubui nepavyko net ir aikštėje antrojo kėlinio viduryje po keitimo pasirodžius Lioneliui Messi.

Visi rezultatai:

„Real“ – „Malaga“ 2:0. A.Di Maria (46), C.Ronaldo (90).

„Valencia“ – „Real Sociedad“ 1:2. D.Pabonas (90)/ A.Griezmannas (41), R.Pardo (58).

„Osasuna“ – „Barcelona“ 0:0.

„Espanyol“ – „Atletico“ 1:0. T.Courtois (53 į savus vartus).

„Nauja diena“: kodėl iškrėsta Darbo partijos būstinė?