Spjūvis žaidėjui į veidą leido „Ekranui“ paskutinę minutę išsigelbėti su „Žalgiriu“

Centrinė Lietuvos futbolo A lygos dvikova Panevėžyje tarp vietos „Ekrano“ ir Vilniaus „Žalgirio“ baigėsi taikiai – 1:1.

„Žalgiriui“ kovoje dėl aukso beliko vienas konkurentas.<br>D.Umbraso nuotr. iš archyvo

2013-10-19 21:19, atnaujinta 2018-02-21 00:41

„Ekranas“ Vilniaus komandos nebepavys. Teoriškai, tai gali padaryti tik antroje vietoje esantis Klaipėdos „Atlantas“.

Susitikime Aukštaitijos stadione dar 31 minutę pasižymėjo žalgirietis Kamilis Bilinskis, bet vieno įvarčio sostinės klubui neužteko.

Paskutinę mačo minutę teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į „Žalgirio“ vartus. Jį panevėžiečiams padovanojo Egidijus Vaitkūnas, baudos aikštelėje spjovęs į veidą varžovui, nors tuo metu pavojaus Vilniaus klubo vartams nebuvo.

11 m baudinį Arsenijus Buinickij realizavo nepriekaištingai ir išplėšė lygiąsias.