„Juventus“ per 15 minučių praleido 4 įvarčius, „Inter“ išleido pergalę

Italijoje tęsėsi aštuntojo turo kovos. Įspūdingą pergalę pasiekė Florencijos „Fiorentina“ futbolininkai.

Jau penktą minutę teisėjas parodė raudoną kortelę vartininku ir Milano klubas turėjo žaisti beveik visą mačą dešimtyje.<br>"Reuters" nuotr.

2013-10-20 19:01, atnaujinta 2018-02-21 00:15

„Fiorentina“ namie 4:2 po permainingos kovos palaužė Turino „Juventus“ komandą.

Įdomu, kad po pirmojo kėlinio „Juventus“ pirmavo 2:0. Toks rezultatas nesikeitė iki 66 minutės.

Tačiau 66 min. Giuseppe Rossi 11 m baudiniu sušvelnino rezultatą, o dar po 10 minučių jį ir išlygino (2:2).

78 min. „Fiorentina“ klubą į priekį išvedė Joaquinas, o 81 min. tas pats G.Rossi pribaigė Turino komandą.

Per plauką nuo fantastiškos pergalės buvo Milano „Inter“ klubas, išvykoje 3:3 sužaidęs su „Torino“ ekipa.

Nuo 5 min. „Inter“ žaidė dešimtyje, kai iš aikštės buvo pašalintas vartininkas Samiras Handanovičius.

Nors Milano komanda pirmoji praleido įvartį 21 min., vėliau rezultatą išlygino.

Po antrojo įvarčio 53 min. (1:2) „Inter“ taip pat nepalūžo – R.Palacio pasižymėjo du kartus ir „Inter“ jau laikė pergalę savo rankose.

Vis dėlto paskutinę minutę Nicola Bellomo įmušė išlyginamąjį įvartį (3:3) ir stebuklingai išplėšė lygiąsias.

Visi rezultatai:

„Fiorentina“ – „Juventus“ 4:2. G.Rossi (66, 76, 81), Joaquinas (78)/ C.Tevezas (37), P.Pogba (40).

„Atalanta“ – „Lazio“ 2:1. L.Cigarini (41), G.Denis (84)/ B.Perea (53).

„Genoa“ – „Chievo Verona“ 2:1. A.Gillardino (22, 50)/ S.Bentivoglio (48).

„Hellas Verona“ – „Parma“ 3:2. L.Toni (9, 61), Jorginho (88)/ M.Parolo (19), A.Cassano (25).

„Livorno“ – „Sampdoria“ 1:2. L.Siligardi (90)/ C.Martinas Ederas (19), N.Pozzi (90).

„Sassuolo“ – „Bologna“ 2:1. D.Berardi (12), A.Floresas (17)/ A.Diamanti (34).

„Torino“ – „Inter“ 2:3. A.Farnerudas (21), C.Immobile (53)/ F.Guarinas (45), R.Palacio (55, 71).