Birmingeme – „Tottenham“ pergalė ir teisėją kliudęs dūmų užtaisas

Sekmadienį buvo sužaistos vienintelės „Premier“ lygos rungtynės. Jose Londono „Tottenham“ klubas svečiuose 2:0 palaužė Birmingemo „Aston Villa“.

Šiemet 14 metų berniukas Bolivijoje mirė po to, kai į jį pataikė sirgalių į aikštę sviestas fejerverkas.<br>AP nuotr.

2013-10-20 22:04, atnaujinta 2018-02-21 00:15

„Aston Villa“ pergalę lėmė Androso Townsendo (31 min.) ir Roberto Soldado (69) įvarčiai.

Be to, rungtynių metu neišvengta incidentų. 34-ąją mačo minutę šoninį aikštės teisėją Davidą Bryaną kliudė iš tribūnų mestas dūminis užtaisas.

Pasirodo, jis skriejo iš įvartį šventusių „Tottenham“ sirgalių pusės. Po incidento suimti du 25 ir 47 metų vyrai.

Rungtynės buvo pratęstos tik išsiaiškinus, ar šoninis teisėjas galės tęsti mačą. Paaiškėjo, kad D.Bryanas buvo visiškai sveikas ir galėjo dirbti toliau.