„Dainava“ pergale pradėjo LFF taurės ketvirtfinalį

Alytaus „Dainavos“ komanda sėkmingai pradėjo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės ketvirtfinalio etapą. Pirmajame susitikime Kaune „Dainavos“ ekipa 2:1 (0:1) nugalėjo Gargždų „Bangos“ futbolininkus. Atsakomasis mačas Gargžduose vyks po dviejų savaičių.

Kitose ketvirtfinalio porose Vilniaus „Žalgiris“ kovos su Pakruojo „Kruoja“, „Šiauliai“ su Klaipėdos „Granitu“, „Trakų“ ekipa su Vilniaus MRU futbolininkais.<br>M.Patašiaus nuotr. iš archyvo

Oct 22, 2013, 10:34 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 10:38 PM

„Bangos“ ekipa pirmavo visą pirmąjį kėlinį po to, kai devynioliktą minutę įmušė Aleksandras Ivanauskas. Antrajame (50 min.) Nerijus Bartkevičius realizavo 11 m baudinį, o Mindaugas Strauka 83 minutę įmušė pergalingą įvartį.