Čempionų lygoje - „Barcelona“ lygiosios, „Arsenal“ pralaimėjimas ir du F.Torreso įvarčiai

Aštuoni mačai – dvidešimt įvarčių. Taip prasidėjo trečiasis Čempionų lygos turas. Antradienį futbolo gurmanams šis turnyras pateikė du pagrindinius patiekalus – Čempionų lygos klasika tapusią „AC Milan“ ir „Barcelona“ dvikovą bei „Mirties“ grupės batalijas tarp Londono „Arsenal“ ir Dortmundo „Borussia“.

Antradienio Čempionų lygoje – staigmenos ir netikėtos baigtys.<br>AP nuotr. (lrytas.lt montažas).

2013-10-22 22:39, atnaujinta 2018-02-20 22:34

Pastarasis mačas baigėsi vicečempionų pergale, kurią jie išplėšė 82 minutę, kai nuostabų perdavimą Robertui Lewandowskiui atliko Kevinas Grosskreutzas.

„Borussia“ šiose rungtynėse įmušė ir pirmąjį įvartį – tuomet R.Lewandowskis atliko perdavimą Henrikui Mchtarianui, kuris savo ekipą į priekį išvedė 16 minutę.

„Arsenal“ 41-ąją skirtumą išlygino – po fantastiškos atakos pasižymėjo Olivieris Giroudas.

Pergalę „Mirties“ grupėje iškovojo ir „Napoli“ komanda, kuri 2:1 palaužė Marselio „Olympique“ ekipą. Tai reiškia, kad F grupėje trys komandos turi po šešis taškus.

„AC Milan“ ir „Barcelona“ mačas pateikė staigmeną – jis baigėsi lygiosiomis 1:1, o skirtumą lyginti teko favoritams katalonams. Traumų iškamuota ir žaidimo šį sezoną nerandanti „AC Milan“ ekipa jau devintąją minutę po Robinho smūgio išsiveržė į priekį, tačiau sugebėjo sužibėti Lionelis Messi, taikliai atakavęs 24 min.

Daug džiaugsmo savo sirgaliams suteikė Londono „Chelsea“ komanda. Pastaroji išvykoje 3:0 nugalėjo Gelzenkircheno „Schalke“ futbolininkus, o du įvarčius įmušė Fernando Torresas.

Rezultatai: (grupė, komanda, taškai)

E grupė: „Chelsea“ (6), „Schalke” (6), „Basel” (4), „Steaua” (1)

„Schalke“ - Londono „Chelsea“ 0:3. F.Torresas (5, 69), E.Hazardas (87).

Bukarešto „Steaua“ - „Basel“ 1:1. L.Tatu (88)/ M.Diaz (48).

F grupė: „Borussia” (6), „Arsenal” (6), „Napoli” (6), „Olympique” (0)

Londono „Arsenal“ - Dortmundo „Borussia“ 1:2. O.Giroudas (41)/K.Michtaryan (16), R.Lewandowskis (82)

Marselio „Olympique“ - „Napoli“ 1:2. J.Ayew (86)/ J.Callejonas (42), D.Zapata (67)

G grupė: „Atletico” (9), „Zenit” (4), „Porto” (3), „Austria” (1)

Vienos „Austria“ - Madrido „Atletico“ 0:3. R.Garcia (8), D.Costa (20, 54).

„Porto“ - Sankt Peterburgo „Zenit“ 0:1. A.Keržakovas (86).

7 min. Šeimininkų atstovas H.Herrera gavo antrąją geltonąją kortelę.

H grupė: „Barcelona“ (7), „AC Milan“ (5), „Celtic” (3), „Ajax” (1)

„AC Milan“ - „Barcelona“ 1:1.Robinho (9)/ L.Messi (24).

Glazgo „Celtic“ - Amsterdamo „Ajax“ 2:1. J.Forrestas (43 - 11 m baudinys), B.Kayalas (54)/ Th.Serrero (90+4).

88 min. šeimininkų atstovas N.Bitonas gavo raudoną kortelę.