Per D.Šembero klubo rungtynes Rusijoje – masinės muštynės

Deividui Šemberui antrojo Rusijos futbolo diviziono rungtynių pertrauka užsitęsė kiek ilgiau nei įprasta. Kol lietuvio atstovaujamos Vladikaukazo „Alanija“ ir Nazranės „Angušt“ žaidėjai sėdėjo savo rūbinėse, stadione vyko masinės muštynės tarp sirgalių.

Per pertrauką stadione siautėjo sirgaliai, bet vietos valdžia nemato tame problemos.<br>"Youtube" nuotr.

2013-10-24 14:24, atnaujinta 2018-02-20 21:19

Nors po pirmojo kėlinio rezultatas buvo taikus (0:0), per pertrauką aistruoliai nusprendė išsiaiškinti santykius.

Nazranėje vietos sirgaliai įsiveržė į stadioną ir bėgo link „Alanijos“ gerbėjų. Iš tolo svečius šeimininkai pasitiko mėtydami akmenis, butelius ir kitus įvairius daiktus.

Policijai pavyko sutramdyti aistruolius. Ilgoji pertrauka užsitęsė 20 minučių, bet futbolininkai grįžo į aikštę.

Jų motyvas – ne futbolas. „Alanijos“ ir „Angušt“ komandos susitiko pirmą kartą per 20 metų. Šių dviejų regionų žmones sieja labai įtempti politiniai santykiai.

Rezultatu 1:0 pergalę šventė D.Šembero priešininkai.

Įdomu, kad vietos valdžia teigia, jog nieko nebuvo.

„Jokios netvarkos, jokių muštynių. Žiūrėjau rungtynes ir pamačiau, kaip 78-ąją minutę „Angušt“ įmušė įvartį“, – įvykius ignoravo vietos valdininkas.