„Hotspur“ tęsia „sausą“ seriją, bet nepasinaudojo proga lipti aukštyn

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti du dešimtojo turo mačai. „Tottenham Hotspur“ ir „Everton“ komandos nepasinaudojo proga atsidurti „Premier“ lygos antrojoje vietoje. Abi ekipos galėjo tai padaryti, tačiau tarpusavio mačas baigėsi 0:0.

A.Villaso-Boaso auklėtiniai jau dešimtąjį mačą iš eilės nepraleido įvarčio.<br>AP archyvo nuotr.

Nov 3, 2013, 7:22 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 3:33 PM

„Hotspur” komanda dominavo visą pirmąjį kėlinį, tačiau taip ir rimtai nepatikrino „Everton“ vartininko Timo Howardo.

„Everton“ komanda po pertraukos šiek tiek atsigavo ir surengė itin pavojingą ataką. Arti įvarčio buvo Romelu Lukaku, kuris griūdamas galva mušė kamuolį, tačiau pramušti „Hotspur“ ekipos vartininko jam nepavyko. „Hotspur“ komanda jau dešimtąjį mačą iš eilės nepraleidžia įvarčio.

Kadangi šeštadienį pralaimėjo ir Londono „Chelsea“, ir „Liverpool“, „Hotspur“ ir „Everton“ poros nugalėtojas būtų palypėjęs į antrąją vietą. Tačiau dabar „Hotspur“ - ketvirtoje, o „Everton“ - septintoje vietose.

Kitose rungtynėse „Cardiff“ ekipa po 62 minutę įmušto S.Caulkerio įvarčio 1:0 nugalėjo „Swansea City“ futbolininkus. Pastarųjų atstovas M.Vormas pirmąją teisėjo pridėtą minutę gavo raudonę kortelę.