„Roma“ klubui nepavyko pasiekti Europos rekordo

Sekmadienį Italijos „Serie A“ čempionate buvo sužaisti šeši vienuoliktojo turo mačai.

2013-11-03 19:14, atnaujinta 2018-02-20 15:33

Milano „Inter“ komanda jau turi italą, kuris šį sezoną įmušė įvartį. Juo tapo Andrea Ranocchia, kuris 29 minutę gražiai nukreipė kamuolį į varžovų vartus. „Inter“ komanda 3:0 sutriuškino „Udinese“ futbolininkus ir įsirašė šeštąją pergalę.

„Inter“ komanda šį sezoną yra įmušusi 27 įvarčius, tačiau iki šiol nė vienas komandos italas to nebuvo padaręs. 23 įvarčius įmušė Pietų Amerikos žaidėjai, dukart pasižymėjo japonas Yuto Nagatomo ir vieną kartą įmušė Spahiras Taideras iš Alžyro.

„Inter“ komanda į priekį išsiveržė dar 25 minutę – įvartį įmušė R.Palacio. Po keturių minučių pasižymėjo A.Ranocchia, o per pirmąją teisėjo pridėto laiko minutę įmušė R.Alvarezas.

Roma“ komandai nepavyko pakartoti sezono pergalingų mačo serijos Europos rekordo. „Roma“ ekipa 1:1 sužaidė su „Torino“ komanda ir pirmą kartą per vienuolika mačų prarado taškus. Rudi Garcia ekipa buvo laimėjusi dešimt Italijos čempionato mačų paeiliui nuo sezono pradžios. „Roma“ siekė 1960-1961 metų sezoną užfiksuota „Tottenham Hotspur“ rekordą – tuomet Anglijos klubas laimėjo 11 mačų iš eilės nuo sezono pradžios.

„Torino“ - „Roma“ 1:1. A.Cerci (63)/ K.Strootmanas (28)

„Livorno” - „Atalanta” 1:0. Paulinho (11).

34 min. Svečių žaidėjas C.Carmona gavo antrąją geltoną kortelę.

„Lazio“ - „Genoa“ 0:2. J.Kucka (60), A.Gilardino (71 – 11 m baudinys).

„Sampdoria“ - „Sassuolo“ 3:4. N.Pozzi (19), Ederis (65), L.De Silvestri (81)/ D.Berardi (49, 52 – 11 m baudinys), A.Floro (63).

51 min. Šeimininkų žaidėjas A.Costa gavo raudoną kortelę.

„Verona“ - „Cagliara“ 2:1. L.Toni (8), B.Jankovičius (58)/ D.Conti (90+1).