„Serie A“ – „Roma“ barstė taškus, „Juventus“ nukovė „Napoli“ klubą

Turino „Juventus“ futbolininkai atsidūrė žingsniu arčiau lyderės „Roma“ ekipos, nei visos kitos „Serie A“ komandos. „Juventus“ čempionato grandų dvikovoje 3:0 sudorojo „Napoli“ klubą.

"Juventus" pasiekė labai svarbią pergalę ir atsiplėšė nuo persekiotojų.<br>"Reuters" nuotr.

Nov 10, 2013, 5:55 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 11:36 AM

Jau 2 min. pasižymėjo Fernando Llorente, o visus klausimus galutinai išsprendė Andrea Pirlo (74) ir P.Pogba (80).

Nuo eilinės „Roma“ pergalės „Serie A“ pirmenybėse skyrė kelios minutės. Bet per anksti ėmę džiaugtis pergale, Italijos čempionato lyderiai buvo nubausti – teko tenkintis lygiosiomis 1:1 su „Sassuolo“ komanda.

19 minutę į savus vartus žioplai įsimušė „Sassuolo“ gynėjas Alessandro Longhi, bandęs nuspirti kamuolį toliau nuo vartų, bet nukreipęs jį tiesiai į stačiakampį. Akimirka anksčiau vartininkas buvo atrėmęs „Roma“ išpuolį.

Kai jau atrodė, kad ši klaida taps „Roma“ pergalės pagrindu, 90 minutę rezultatą išlygino Domenico Berardi.

„Serie A“ pirmenybėse toliau klimpsta „Milan“ futbolininkai. Milano komanda 0:0 išvykoje nesugebėjo palaužti paskutinę vietą užimančios „Chievo Verona“ ekipos.