„Arsenal“ ir vėl iškovojo pergalę, dukart pirmavęs „Liverpool“ išplėšė tašką

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaisti penki dvyliktojo turo mačai. Londono „Arsenal“ komanda savo sirgaliams parodė, kad paskutinis kluptelėjimas prieš „Manchester United“ daug žalos stovyklai nepadarė. Lyderio pozicijoje išliekanti „Arsenal“ komanda 2:0 nugalėjo „Southampton“ futbolininkus ir įsirašė devintąją pergalę.

„Arsenal” ir „Southampton“ mačas.<br>AP nuotr.

Nov 23, 2013, 4:24 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 4:55 AM

Arsene'o Wengero auklėtiniai kol kas yra pralaimėję tik du kartus.

„Arsenal” komandoje įvarčius mušė O.Giroudas. Pirmasis įvartis skriejo 22 minutę, o 85-ąją jis realizavo 11 m baudinį.

„Liverpool“ sirgaliai gerokai pasinervino ir liko dvejopų nuotaikų. Dukart pirmavę jų dievaičiai iššvaistė pranašumą ir vos nepralaimėjo. Mačas su „Everton“ baigėsi 3:3, tad pergalės tikėjęsi „Liverpool“ gerbėjai turėjo džiaugtis tašku bei Danieliu Sturridge'u – būtent jis išlygino.

„Liverpool“ pirmą kartą išsiveržė penktąją minutę, po Coutinho įvarčio. Tačiau po trijų minučių pasižymėjo K.Mirallasas. L.Suarezas devynioliktąją minutę vėl leido „Liverpool“ pirmauti. Tačiau vėliau puikiai sužaidė R.Lukaku. 72 minutę jis išlygino, o 82 minutę persvėrė rezultatą į „Everton“ pusę.

Nervingoje pabaigoje savo žodį tarė D.Sturridge'as. Jis po S.Gerrardo perdavimo įmušė 89-ąją minutę.

Rezultatai

„West Ham United” - Londono „Chelsea“ 0:3. F.Lampardas (21 – 11 m baudinys, 82), Oscaras (34)

„Arsenal“ - „Southampton“ 2:0. O.Giroudas (22, 85 – 11 m baudinys).

„Fulham“ - „Swansea City“ 1:2. S.Parkeris (64)/ A.Hughesas (56 – į savo vartus), J.Shelvey (80).

„Hull City“ - „Crystal Palace“ 0:1. B.Bannanas (81).

78 min. Svečių žaidėjas Y.Bolasie gavo raudoną kortelę.

„Newcastle United“ - „Norwich City“ 2:1. L.Remy (2), Y.Gouffranas (38)/ L.Fer (80)

„Stoke City“ - „Sunderland“ 2:0. C.Adamas (30), S.N'Zonzi (82)

36 min. Svečių žaidėjas W.Brownas gavo raudoną kortelę.