„Barcelona“ laimėjo, „Real“ varžovus nušlavė, pasižymėjo C.Ronaldo

Ispanijos „Primera“ čempionate sužaisti trys keturioliktojo turo mačai. Įvarčių mašina Cristiano Ronaldo stoti neketina. Realiausias pretendentas į „Ballon d'Or“ apdovanojimą kamuolį taikliai smūgiuoja ir rinktinėje, ir klube.

„Real” ir „Almeria“ mačas.<br>AP nuotr.

Nov 23, 2013, 6:42 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 4:52 AM

Po puikaus pasirodymo atrankoje į pasaulio čempionatą, kur iš viso įmušė keturis įvarčius į švedų vartus, C.Ronaldo padidino savo kraitį Ispanijos pirmenybėse.

Jis trečią minutę įmušė vieną įvartį į „Almeria“ vartus. Tai buvo tik vienas iš penkių įvarčių (5:0), kuriuos į „Almeria“ vartus įmušė Madrido „Real“ komanda.

C.Ronaldo buvo vienintelis, pasižymėjęs pirmajame kėlinyje, tačiau vėliau prabilo ir kiti. 61 minutę pasižymėjo K.Benzema, 72-ąją – G.Bale'as. Po poros minučių įmušė Isco, o 80-ąją – A.Morata.

Nepralaimėtų rungtynių startą tęsia „Barcelona“ futbolininkai. Be Lionelio Messi rungtyniavę katalonai 4:0 sutriuškino „Granada“ komandą. Nors sirgaliai tikėjosi išvysti Neymaro įvarčių šou, to neįvyko – Brazilijos futbolo žvaigždė įvarčių nepelnė.

„Barcelona“ komandai po keturiolikos turų tai buvo tryliktoji pergalė. Katalonijos ekipa yra kartą sužaidusi lygiosiomis. Ji yra įmušusi 41 įvartį, o praleidusi aštuonis.

„Barcelona“ komanda šį mačą dukart mušė nuo vienuolikos metrų žymos. Pirmą kartą A.Iniesta 20 minutę realizavo baudinį, o antrąjį – 40 minutę realizavo C.Fabregasas.

Trečiąjį įvartį 71 minutę jau į dešimtyje žaidusių varžovų vartus įmušė A.Sanchezas, gavęs perdavimą iš Neymaro.

„Granada“ komanda 66 minutę prarado vieną žaidėją, kai antrąją geltoną kortelę gavo M.Iturra.

Ketvirtąjį įvartį įmušė Pedro. Jis 90 minutę gavo gražų perdavimą iš C.Fabregaso ir pasinaudojo proga.

Kiti mačai

„Real Sociedad“ - Vigo „Celta“ 4:3. C.Vela (6, 61, 78, 81)/ Rafinha (23, 56), A.Lopezas (28)

66 min. Svečių žaidėjas A.Fontias gavo antrąją geltonąją kortelę.