„Manchester City“ sumalė „Hotspur“ ekipą, „Manchester United“ patyrė gėdą

„Manchester City“ be pasigailėjimo sutraiškė „Tottenham Hotspur“ futbolininkus. Inžinieriumi vadinamas Manuelis Pellegrini savo varžovams parengė tokią schemą, po kurios dar daugiau kritikos pasiekė kol kas stringantį „Hotspur“ klubą.

„Manchester City“ ir „Hotspur“ mačas.<br>AP nuotr.

Nov 24, 2013, 5:17 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 4:36 AM

„Manchester City“ sekmadienį namuose pergalę šventė 6:0.

Pirmasis įvartį įmušė J.Navas. Jis pasižymėjo jau pirmąją minutę. 34-ąją „Hotspur” ekipa susiėmė už galvų – ir ne tik dėl to, kad praleido įvartį – jį įsimušė Sandro.

Iki pertraukos J.Navas dar sugebėjo atlikti rezultatyvų perdavimą S.Aguero, kuris 41 minutę įtvirtino rezultatą 3:0.

50 minutę S.Aguero ir vėl sužibėjo, o po penkių – tai padarė ir A.Negredo. Šeštąjį - paskutinį - įvartį įmušė J.Navas, varžovų vartininką nuginklavęs antrąją pridėto laiko minutę.

Po šio pralaimėjimo spekuliacijos, kad Andrea Villasas-Boasas gali palikti „Hotspur“ klubą tik pagarsėjo.

Gėdą išvykoje patyrė „Manchester United“ komanda. Dukart pirmavęs Anglijos čempionai 2:2 sužaidė su „Cardiff City“ futbolininkais, kurie rezultatą išlygino pirmąją teisėjo pridėto laiko minutę.

„Manchester United“ į priekį išvedė W.Rooney. Jis įmušė 15 minutę. 45-ąją W.Rooney atliko rezultatyvų perdavimą P.Evrai.

F.Campbellas rezultatą išlyginęs buvo 33 minutę. Atrodė, kad situacija aiški, tačiau pirmąją teisėjo pridėto laiko minutę kamuolį į vartus nukreipė Kim Bo-Kyungas.