P.Guardiola didžiuojasi su „Bayern“ pagerinęs „Barcelona“ rekordą

Trečiadienio vakarą Rusijos sostinėje „Bayern“ 3:1 nugalėjo Maskvos CSKA ir Čempionų lygoje iškovojo dešimtąją pergalę iš eilės.

P.Guardiola pabrėžė, kad Miuncheno klubas rekordą pasiekė dominuodamas.<br>AP nuotr.

Nov 28, 2013, 8:50 AM, atnaujinta Feb 20, 2018, 2:50 AM

Laimėti tiek kartų paeiliui dar nebuvo pavykę nė vienai komandai. Prieš dešimt metų „Barcelona“ buvo laimėjusi 9 susitikimus iš eilės.

„Labai didžiuojuosi šiuo rekordu. Ypač dėl to, kad tas rungtynes laimėjome žaisdami dominuojančiai, – gyrėsi „Bayern“ strategas Pepas Guardiola. – Dešimt iš eilės laimėtų rungtynių Europoje yra kažkas ypatingo.“

Treneriui antrino ir mačo žaidėju išrinktas Arjenas Robbenas, į CSKA vartus pasiuntęs pirmąjį įvartį.

„Galime savimi didžiuotis, nes atėmėme rekordą iš komandos, kuri pastaraisiais metais dominavo Europoje. Be to, mūsų rekordiniame kelyje buvo ir Čempionų lygos finalas, pusfinalis. Dešimt pergalių iš eilės įrodo, kad esame puikūs“, – tvirtino olandas.

„Bayern“ atstovų žodžiai bus visai kitokie, jei pavyks Čempionų lygos metraščiuose palikti kitą, kur kas ryškesnį įrašą. Šio turnyro dar niekam nėra pavykę laimėti du kartus iš eilės.