„Serie A“ rungtynėse - 10 geltonų kortelių

Šeštadienį Italijos futbolo čempionato „Serie A" 14-ajame ture sužaistos dvejos rungtynės. Jose „Parma" klubas namie lygiosiomis 1:1 (1:1) sužaidė su „Bologna" komanda.

Bologna" komanda pirmavo po P.Kone (dešinėje) įvarčio.<br>AP nuotr.

Nov 30, 2013, 9:38 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 1:35 AM

Svečiai pirmavo po Panagioti Kone įvarčio 10 minutę, bet netrukus - 23 minutę - rezultatą išlygino Mattia Cassano.

Šiose rungtynėse netrūko kietos kovos ir grubaus žaidimo - buvo parodyta net 10 geltonųjų kortelių ir viena - raudona. Ją užsidirbo antra geltona kortele nubaustas „Bologna" žaidėjas Frederikas Sjorensenas.

Iš vis buvo įspėti šeši „Parma" žaidėjai ir keturi - „Bologna" futbolininkai.

Kitame šeštadienio mače „Genoa" namie 1:1 (0:1) sužaidė su „Torino". Šeimininkams įvartį pelnė Davide'as Biondini (90 min.), svečiams - Omas El Kaddouri (7 min).