Į Lietuvą grįžęs D.Šemberas stebi jaunąją futbolininkų kartą

35 komandos, daugiau nei 600 vaikų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos , Lenkijos ir Ukrainos savaitgalį dalyvavo „Ateitis CUP“ turnyre, kuriame varžėsi šešiamečiai, septynmečiai ir aštuonmečiai.

D.Šemberas sveikino jaunuosius futbolininkus.<br>S.Čirbos nuotr.

Dec 2, 2013, 5:43 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 12:52 AM

Po trijų dienų futbolo maratono apdovanojimus nugalėtojams ir prizininkams įteikė vienas geriausių visų laikų Lietuvos futbolininkų Deividas Šemberas.

„Tokie tarptautiniai turnyrai turi ypatingą svarbą. Vaikai auga, tiek kaip talentai, tiek socialine prasme. Tokie turnyrai vaikams didžiulė šventė, o žmonėms, kurie sukuria tokią šventę – didžiausia pagarba. Pamenu, kaip pats buvau vaikas – tarptautinių turnyrų laukdavom, kaip kažko tokio“, - pasakojo D.Šemberas

Jauniausiųjų 2007 m. grupėje net dvi komandos iš Lietuvos lipo ant prizininkų pakylos. Vilniaus futbolo mokykla „Ateitis“ iškovojo trečią vietą, Kauno rajono „Girionių“ ekipa liko antra, o nugalėtojų taurė atiteko „Minsko“ klubui.

2006 m. gimimo grupėje po dramatiškos kovos finalą 6:5 prieš „Minską“ laimėjusi latvių „Babite“ iškovojo pagrindinę taurę. Trečioji vieta atiteko dar vienai baltarusių ekipai Minsko „Dinamo“.

Aštuonmečių grupės finale susitiko Minsko „Dinamo“ ir Kijevo „Dinamo“ jaunieji auklėtiniai. Baltarusių klubas lemiamą susitikimą laimėjo 2:0. Kovoje dėl trečiosios vietos, „Minsk“ ekipa 3:1 nugalėjo Rygos „Skonto“.

Šį savaitgalį „Sportimos“ manieže įvyks keturiolikmečių kovos. Tarp dalyvių bus ir Maskvos CSKA bei Borisovo „Bate“ klubų auklėtiniai.