Anglijos čempionate - užtikrinta „Manchester United“ pergalė ir „Hotspur“ pažeminimas

Anglijos futbolo čempionate sekmadienį žaidžiamos 17-ojo turo rungtynės. „Manchester United“ savo aikštėje 3:0 sutriuškino „Aston Villa“ futbolininkus.

„Aston Villa“ ir „Manchester United“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Dec 15, 2013, 5:15 PM, atnaujinta Feb 19, 2018, 7:52 PM

Pirmajame kėlinyje du įvarčius per 3 minutes pelnė D.Welbeckas.

Prasidėjus antrajam kėliniui trečiąjį svečių įvartį įmušė T.Cleverley.

„Aston Villa“ - „Manchester United“ 0:3. D.Welbeckas (15,18), T.Cleverley – 52.

Kitose rungtynėse „Norwich City“ futbolininkai savo aikštėje sužaidė lygiosiomis su „Swansea“ komanda.

Pirmieji į priekį po N.Dyer įvarčio išsiveržė svečiai, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino G.Hooperis.

„Norwich City“ - „Swansea“ 1:1. G.Hooperis (45), N.Dyer (12).

Įspūdingą pergalę iškovojo „Liverpool“ futbolininkai, išvykoje net 5:0 sutriuškinę „Tottenham Hotspur“ ekipą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė L.Suarezas, po vieną J.Flanaganas, L.Alberto, R.Sterlingas.Įpusėjus antrajam kėliniui aikštės šeimininkai liko rungtyniauti mažumoje. Raudoną kortelę gavo Paulinho.

„Tottenham Hotspur“ - „Liverpool“ 0:5. Paulinho (63 – raudona kortelė)./ L.Suarezas (18, 84), J.Hendersonas (40), J.Flanaganas (75), R.Sterlingas (89).

Anglijos futbolo lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Arsenal“              16 11  2  3  33:17  35

2. „Liverpool“ 16 10 3 3 39:18 33

3. „Chelsea“ 16 10 3 3 32:18 33

4. „Manchester City“ 16 10 2 4 47:18 32

5. „Everton“ 16 8 7 1 27:15 31

6. „Newcastle United“ 16 8 3 5 21:22 27

7. „Tottenham Hotspur“ 16 8 3 5 15:21 27

8. „Manchester United“ 16 7 4 5 25:19 25