Lėverkuzeno „Bayer“ nusileido „Eintracht“ komandai

Vokietijos futbolo čempionate sekmadienį buvo sužaistos paskutinės 16-ojo turo rungtynės. Lėverkuzeno „Bayer“ komanda savo aikštėje 0:1 nusileido Frankfurto „Eintracht“ ekipai.

„Bayer“ ir „Eintracht“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Dec 15, 2013, 11:20 PM, atnaujinta Feb 19, 2018, 7:49 PM

Skirtumas galėjo būti ir didesnis, tačiau antrojo kėlinio pabaigoje Joselu nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

„Eintracht“ išsiveržė į priekį antrojo kėlinio pradžioje po M.Russo įvarčio.

„Bayer“ - „Eintracht“ 0:1. M.Russas (61).

Kitose rungtynėse Gelzenkircheno „Schalke“ 2:0 nugalėjo „Freiburg“ futbolininkus.

Besibaigiant pirmajam kėliniui kamuolį į savo vartus nukreipė N.Hofleris, o įpusėjus antrajam kėliniui 11 metrų baudinį realizavo J.Farfanas.

„Schalke“ - „Freiburg“ 2:0. J.Farfanas (67-11 metrų baudinys)./ N.Hofleris (44-į savo vartus).

Vokietijos futbolo pirmenybių lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Miuncheno „Bayern“           16 14 2 0 42:8  44

2. Lėverkuzeno „Bayer“ 16 12 1 3 32:15 37

3. Dortmundo „Borussia“ 16 10 2 4 37:18 32

4. Menchengladbacho „Borussia“ 16 10 2 4 33:17 32

5. „VfL Wolfsburg“ 16 9 2 5 26:17 29

6. Gelzenkircheno „Schalke 04“ 16 8 3 4 32:28 27

7. Berlyno „Hertha“ 16 7 4 5 25:19 25

8. „FC Augsburg“ 16 7 2 7 20:24 23