„ManCity“ nugalėjo „Liverpool“ ekipą, „Manchester United“ išgelbėjo varžovai

Pirmąją Kalėdų dieną Anglijos futbolo aistruoliai skubėjo į stadionus - ketvirtadienį sužaista net 10 „Premier" lygos XVIII turo mačų.

Pergalę „Manchester City" komandai atnešė A.Negredo įvartis.<br>AP nuotr.

Dec 26, 2013, 4:44 PM, atnaujinta Feb 19, 2018, 4:50 PM

Pirmieji dvikovą pradėjo ir baigė čempionų titulą ginantys „Manchester United" futbolininkai ir juos savo stadione priėmusi lygos vidutiniokė „Hull City" ekipa.

Rungtynes po permainingos kovos 3:2 (2:2) laimėjo Mančesterio klubas.

Šeimininkai pirmavo po Jameso Chesterio ir Davido Meylerio įvarčių vos įsibėgėjus rungtynėms (4 ir 13 minutėmis).

Tituluoti varžovai nenuleido rankų - 19 minutę rezultatą sušvelnino Chrisas Smallingas, o 26 minutę puikiu smūgiu išlygino Wayne'as Rooney.

Atsitiesusius rungtynių svečius į priekį pastūmė, o šeimininkus nuskandino pirmojo įvarčio autorius J.Chesteris, kuris 66 minutę smūgiu galva įsimušė įvartį į savo komandos vartus. Ši klaida, kaip paaiškėjo vėliau, ir lėmė „Manchester United" pergalę.

Rungtynių pabaigoje Mančesterio futbolininkų ant vejos liko dešimtyje - antrą geltoną kortelę užsidirbo Antonio Valencia.

Svarbią pergalę iškovojo „Manchester City" futbolininkai, kurie namie 2:1 nugalėjo pirmojoje vietoje buvusią, tačiau į ketvirtąją nukritusią „Liverpool" ekipą. Vincento Kompany ir Alvaro Negredo įvarčiai tapo nuostabia švente „ManCity" gerbėjams - jų klubas (38 taškai) po šio pergalės pakilo į antrąją vietą

Pergalę iškovojo vienas ir pirmojoje vietoje įsitaisė Londono „Arsenal" klubas (39 taškai), išvykoje 3:1 nugalėjęs „West Ham United" ekipą. Šeimininkai pirmavo po Carltono Cole'o įvarčio (47 min.). Bet svečiai nekapituliavo - du įvarčius nugalėtojams pelnė Theo Walcottas (68 min. ir 71 min.), vieną - Lukas Podolskis (79 min.).

Kalėdinę dovaną savo aistruoliams įteikė Londono „Chelsea" komanda, namie 1:0 palaužusi „Swansea City" ekipą ir šoktelėjusi į trečiąją pirmenybių vietą. Pergalingą įvartį nugalėtojams pelnė Edenas Hazardas (29 min.).

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

„Hull City" - „Manchester United" 2:3 (2:2). J.Chesteris (4 min. , 66 min. į savo vartus), D.Meyleris (13 min.)/ Ch.Smallingas (19 min.). W.Rooney (26 min).

„Aston Villa" - „Crystal Palace" 0:1 (0:0) Dwightas Gayle'as (90 min.)

„Cardiff City" - „Southampton" 0:3 (0:3) Jay Rodriguezas (14 ir 20 min.). Rickie Lambertas (27 min.).

„Chelsea" - „Swansea City" 1:0 (1:0) Edenas Hazardas (29 min.).

„Everton" - „Sunderland" 0:1 (0:1) Sung-Yuengas Ki (25 min. iš 11 m baudinio).

„Newcastle United" - „Stoke City" 5:1 (1:1) Loicas Remy (44 ir 56 min.), Yoanas Gouffranas (48 min.), Yohanas Cabaye (66 min.), Papissas Cisse (80 min., iš 11 m baudinio)/ Oussasama Assaidi (29 min.). Glennui Whelanui (40 min.) ir Marcui Wilsonui (43 min.) parodytos raudonos kortelės.

„Norwich City" - „Fulham" 1:2 (1:1) Gary Hooperis (13 min.)/ Pajtimas Kasami (33 min.), Scottas Parkeris (87 min.).

„Tottenham Hotspur" - „West Bromwich Albion" 1:1 (1:1) Christianas Eriksenas (36 min.)/ Jonas Olssonas (38 min.).

„West Ham United" - Londono „Arsenal" 1:3 (0:0) Carltonas Cole'as (47 min.)/ Theo Walcottas (68 ir 71 min.), Lukas Podolskis (79 min.).

„Manchester City" - „Liverpool" 2:1 Vincentas Kompany (31 min.), Alvaro Negredo (45 min.) / Philippe'as Coutinho (24 min.).

1. „Arsenal“                18 12 3  3 36:18 39

2. „Manchester City“ 18 12 2 4 53:21 38

3. „Chelsea“ 18 11 4 3 33:18 37

4. „Liverpool“              18 11 3  4 41:21 36

5. „Everton“                18  9 7  2 29:17 34

6. „Newcastle United“ 18 10 3 5 29:23 33

7. „Manchester United“ 18 9 4 5 31:22 31

8. „Tottenham Hotspur“ 18 9 4 5 19:24 31