Ispanijos taurėje - „Real“ ir „Barcelona“ pergalės

Trečiadienį buvo žaidžiamos Ispanijos Karaliaus taurės turnyro pirmosios pusfinalio rungtynės. Madrido derbyje stipresnė buvo „Real“ komanda.

„Barcelona“ ir „Real Sociedad“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Feb 5, 2014, 11:59 PM, atnaujinta Feb 16, 2018, 4:12 PM

„Real“ savo aikštėje 3:0 nugalėjo „Atletico“ klubą.

Tiesa, net du įvarčius svečiai įsimušė į savo vartus. Pirmajame kėlinyje tai padarė E.Insua. Pepe smūgiuotas kamuolys rikošetu nuo „Atletico“ gynėjo atsidūrė vartuose.

Įpusėjus antrajam kėliniui skirtumą padvigubino Jese. 73 minutę A.di Marios smūgiuotas kamuolys „Atletico“ vartų liniją kirto, pataikęs į gynėją Mirandą.

„Real“ - „Atletico“ 3:0. Jese (57)./ E.Insua (17-į savo vartus), Miranda (73).

Kitose rungtynėse „Barcelona“ savo aikštėje 2:0 nugalėjo San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Sergio Busquetsas ir į savo vartus įsimušęs Enautas Zubikarai.

Antrąjį kėlinį svečiai žaidė mažumoje, mat 45 minutę iš aikštės buvo pašalintas Inigo Martinezas.

„Barcelona“ - „Real Sociedad“ 2:0. S.Busquetsas (44)./ I.Martinezas (45-raudona kortelė), E.Zubikarai (60-į savo vartus.)

REPORTERIS: oro balionui atsitrenkus į žemę, iš krepšio ėmė kristi žmonės