„Bayern“ laimėjo Bavarijos derbį ir toliau lieka nepažeidžiamas

Miuncheno „Bayern“ komanda įveikė pradžioje užklupusius sunkumus ir laimėjo Bavarijos derbį. „Bayern“ 2:0 išvykoje palaužė „Nurnberg“ futbolininkus. Taip Josepo Guardiolos auklėtiniai atstatė trylikos taškų pranašumą prieš artimiausią persekiotoją Vokietijos „Bundesliga“ čempionate Lėverkuzeno „Bayern“ ekipą.

Bavarijos derbio akimirka.<br>AP nuotr.

Feb 8, 2014, 7:14 PM, atnaujinta Feb 16, 2018, 1:30 PM

„Nurnberg“ komanda porą kartų pataikė į virpstą ir privertė rimtai paprakaituoti Manuelį Neuerį, tačiau tada – 18 minutę – pirmą gerą progą gavęs Mario Mandžukičius išnaudojo progą.

Jau antrajame kėlinyje – 49 minutę – M.Mandžukičius atliko puikų perdavimą Philippui Lahmui, kuris taip pat prisidėjo prie pergalės.

„Bayern“ nepralaimi jau 45 dvikovų Vokietijos čempionate.

Kitose rungtynėse praėjusio Čempionų lygos sezono finalininkė Dortmundo „borussia“ 5:1 sutrypė Brėmeno „Werder“ ekipą.

Vokietijos čempionato 20-ojo turo dvikovos.

Frankfurto „Eintracht“ - „Braunshweig“ 3:0. J.Flumas (7), A.Meieris (43). S.Aigneris (44).

„Freiburg“ - „Hoffenheim“ 1:1. J.Schmidas (68)/ A.Modeste (86)

Brėmeno „Werder“ - Dortmundo „Borussia“ 1:5. L.Aycicekas (89)/ R.Lewandowskis (26, 85), H.Mkhitaryanas (41, 62), M.Friedrichas (47)

„Wolfsburg“ - „Mainz“ 3:0. R.Rodriguezas (59 – 11 m baudinys), B.Dostas (66), L.Gustavo (75)

Hamburgo SV – Berlyno „Hertha“ 0:3. S.Allagui (15), A.Ramosas (23, 38).

15 min. A.Ramosas nerealizavo 11 m baudinio.