„Manchester United“ neįveikė Anglijos lygos autsaiderių

Davido Moyeso padai ir toliau svyla. Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos 25-ojo turo rungtynėse jo auklėtiniai nesugebėjo įveikti lygos autsaiderės „Fulham“ komandos. Dvikova baigėsi 2:2, o „Old Trafford“ stadione žudiku tapo Darrenas Bentas. Jis ketvirtąją teisėjo pridėto laiko minutę nuginklavo Davidą de Gea.

„Hotspur“ ir „Everton“ dvikova.<br>AP nuotr.

2014-02-09 18:37, atnaujinta 2018-02-16 13:00

Šeimininkai įvartį praleido dar 19 minutę, kai įmušė S.Sidwellas.  Tačiau likus žaisti apie dešimt minučių „Raudonieji velniai“ sugebėjo atsitiesti. Iš pradžių įmušė Robinas Van Persie (78 min.). Po poros minučių kamuolys patogiai atšoko Michaelui Carrickui. Šis nedelsė ir smūgiavo, išvesdamas savo komandą į priekį.

Bet per teisėjo pridėtą laiką kamuolys sėkmingai nusileido D.Bentui, kuris išlygino rezultatą.

„Manchester United“ paskutiniame ture 1:2 pralaimėjo „Stoke City“ ekipai.

Kitose rungtynėse svarbią pergalę iškovojo „Tottenham Hotspur“ futbolininkai. Jie 1:0 palaužė „Everton“ komandą, ir užkopė į penktąją vietą. Čia anksčiau buvo šios dienos „Hotspur“ varžovai.

Penktoji vieta Anglijoje leidžia klubams patekti į Europos lygos atrankos turnyrą.