Italijoje „Juventus“ išbarstė taškus, Romos derbis – be įvarčių

Romos derbyje įvarčių nebuvo, o čempionato lyderė Turino „Juventus“ prarado taškus. Tokie Italijos „Serie A“ čempionato skambiausi akcentai. Sekmadienį čia buvo sužaista dalis 23-ojo turo mačų.

„Juventus“ ir „Verona“ dvikova.<br>AP nuotr.

Feb 9, 2014, 7:02 PM, atnaujinta Feb 16, 2018, 1:00 PM

„Lazio“ stadione susitikus šeimininkei ir „Roma“ ekipai sirgaliai įvarčių neišvydo. Aikštėje daugiau reiškėsi svečiai, o „Lazio“ mėgino varžovų gynybą pralaužti greitomis atakomis.

Gerokai aštresnis veiksmas vyko Italijos čempionų rungtynėse. „Juventus“ susitiko su „Hellas Verona“ futbolininkas ir jau galvojo apie pergalę, tačiau ketvirtąją teisėjo pridėto laiko minutę įmušė Juanas Talebas. Dvikova baigėsi 2:2.

Pirmajame kėlinyje aštriai sužaidusi „Juventus“ komanda džiaugėsi dviem Carloso Tevezo įvarčiais. Jis įmušė ketvirtąją ir 21-ąją minutę.

Antrajame kėlinyje skirtumą sumažino Luca Toni, įmušęs 52 minutę.

„Juventus“ ir toliau išlieka „Serie A“ viršūnėje.