Čempionų lyga: „Barcelona“ pergalė Anglijoje ir PSG šokis

Lionelis Messi pirmą kartą Anglijos „Premier“ lygos klubo aikštėje įmušė įvartį, o turtingasis prancūzų klubas išvykoje sudaužė vokiečius. Tokie Čempionų lygos atgarsiai. Antradienį startavo elitinio Europos klubų turnyro aštuntfinalio dvikovos.

„Manchester City“ ir „Barcelona“ rungtynės.<br>AP nuotr.

2014-02-18 22:03, atnaujinta 2018-02-16 03:54

Jas pradėjo Lėverkuzeno „Bayer“, „Paris Saint-Germain“ bei „Manchester City“ ir „Barcelona“ komandos.

Namuose žaidę anglų ir vokiečių klubai dvikovas baigė dešimtyje, kai raudonas korteles prieš save išvydo po futbolininką.

Svečiuose „Paris Saint-Germain“ komanda 4:0 sutriuškino Lėverkuzeno „Bayer“ komandą, o pas Manuelį Pellegrinį apsilankiusi „Barcelona“ pergalę šventė 2:0.

PSG ekipa reikalus sutvarkė dar pirmajame kėlinyje. Trečiąją minutę įmušė B.Matuidi, o vėliau dukart pasižymėjo Zlatanas Ibrahimovičius. Jis 39 minutę realizavo 11 m baudinį, o 42 min. įmušė dar vieną įvartį. 88 minutę prie šventės prisidėjo ir Y.Cabaye.

59 minutę „Bayer“ žaidėjas E.Spahičius gavo antrąją geltonąją kortelę.

„Manchester City“ komandoje prieš save raudoną kortelę išvydo grubiai prasižengęs M.Demichelis. Teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį 54 min. realizavo L.Messi.

90 minutę prie pergalės prisidėjo Dani Alvesas.