Europos lygoje – staigmenos ir lietuvis ant suolo

Europos lygos šešioliktfinalis prasidėjo su staigmena. Pralaimėjimą patyrė Anglijos „Premier“ lygos klubas „Tottenham Hotspur“, netikėtai išvykoje 0:1 pralaimėjęs Dniepropetrovsko „Dnipro“ futbolininkams.

„Juventus“ ir „Trabzonspor“ mačas.<br>AP nuotr.

Feb 20, 2014, 9:51 PM, atnaujinta Feb 16, 2018, 2:07 AM

Ukrainos komanda pergalę šventė po J.Konopliankos smūgio nuo 11 metrų baudinio žymos.

„Napoli“ komanda iš Anglijos grįžta nusivylusi. Ji išvykoje 0:0 sužaidė su „Swansea City“ ekipa, nors tikėjosi iškovoti pergalę. Pralaimėjimo kartėlį juto ir Romos „Lazio“ klubas, 0:1 kritęs prieš Razgrado „Ludogorec“ klubą iš Bulgarijos. Abi ekipos dvikovą baigė dešimtyje.

P.L.Cavanda iš Romos klubo raudoną kortelę gavo 73 minutę, o 55-ąją antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo S.Djakovas. Jis devintą minutę nesugebėjo realizuoti vienuolikos metrų baudinio.

To nepadarė ir „Lazio“ žaidėjas F.Andersonas, neįmušęs 50 minutę.

Nuo 28 minutės dešimtyje žaidusi Kazanės „Rubin“ komanda, kurios marškinėlius vilki Giedrius Arlauskis, 1:1 išvykoje sužaidė su „Real Betis“ komanda. G.Arlauskis dvikovą stebėjo nuo atsarginių suolelio. „Rubin“ atsilikinėjo jau po trečią minutę R.Didac įmušto įvarčio. Rezultatą išlygino 74 minutę 11 m baudinį realizavęs R.Jeremenko.

Antrąją geltoną kortelę 28 minutę gavo A.Prudnikovas.

Pirmajame susitikime užtikriną pergalę iškovojo iš Čemponų lygos atkeliavusi Turino „Juventus“ komanda, pergalę 2:0 prieš „Trabzonspor“ ekipą šventusi po taiklių P.Osvaldo ir P.Pogba smūgių. Pirmasis įmušė 16 minutę, o antrasis per teisėjo pridėjo laiko ketvirtą minutę.