„Real“ sutriuškino vokiečius, „Chelsea“ tenkinosi lygiosiomis

Čempionų lygos aštuntfinalio mačai trečiadienio vakarą padovanojo daug įvarčių ir atkaklią kovą. Mačas Stambule tarp „Galatasaray“ ir Londono „Chelsea“ ekipų baigėsi lygiosiomis 1:1. Tuo tarpu Vokietijoje pasipylė įvarčių lietus. Tiesa, į vienus vartus. Madrido „Real“ išvykoje net 6:1 sutriuškino Gelzenkircheno „Schalke“ ekipą.

„Schalke“ ir „Real“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Feb 26, 2014, 8:00 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 9:56 PM

Gelzenkircheno „Schalke“ - Madrido „Real“ 1:6

Stebuklo, apie kurį svajojo „Schalke“ treneris Jensas Kelleris, vokiečiams sukurti nepavyko. Jau rungtynių pradžioje išsiveržusi į priekį „Real“ ekipa tempo nemažino iki pat antrojo kėlinio pabaigos. Tik tuomet K.Huntelaarui pavyko įmušti vienintelį aikštės šeimininkų įvartį.  Nugalėtojų komandoje įvarčius mušė trys žaidėjai. Po dukart pasižymėjo K.Benzema, G.Bale'as ir C.Ronaldo.

13 min. K.Benzema nepaliko vilčių „Schalke“ vartininkui. 0:1.

21 min. G.Bale'as pelnė antrąjį svečių įvartį. 0:2.

52 min. C.Ronaldo po G.Bale'o perdavimo pelnė trečiąjį svečių įvartį. 0:3.

57 min

. C.Ronaldo į savo sąkaitą įsirašė rezultatyvų perdavimą, o K.Benzema - dar vieną įvartį. 0:4.

69 min. Antrąjį savo įvartį po S.Ramoso perdavimo pelnė ir G.Bale'as. 0:5.

89 min. Paskutinę vinį į aikštės šeimininkų kartą įkalė C.Ronaldo. 0:6.

90 min. Paguodos įvartį vokiečiams pelnė K.Huntelaaras. 1:6.

Stambulo „Galatasaray“ - Londono „Chelsea“  1:1

Prieš rungtynes Londono ekipa buvo laikoma ryškia šios dvikovos favorite. Futbolo specialistai it vienas tvirtino: „Chelsea“ - gerokai stipresnė už „Galatasaray“. Tačiau aikštėje įrodyti pranašumo Anglijos čempionato lyderiams nepavyko.

Rungtynių pradžioje F.Torresui išvedus svečius į priekį, antrą kartą įveikti varžovų vartininko „Chelsea“ ekipai nepavyko. Tuo tarpu įpusėjus kėliniui progą išnaudojęs A.Chedjou rezultatą išlygino.

10 min. Jau rungtynių pradžioje aikštės šeimininkų vartininką nuginklavo F.Torresas. 0:1.