A lygos sezono atidaryme „Atlantas“ pažemino „Dainavą“

Lietuvos futbolo A lygos vicečempionas Klaipėdos „Atlantas“ su trenksmu pradėjo pasirodymą naujajame sezone. Čempionato atidaryme Konstantino Sarsanijos auklėtiniai net 6:0 (3:0) nušlavė Alytaus „Dainavą“. Net tris įvarčius įmušė Evaldas Razulis.

Mar 8, 2014, 3:46 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 2:34 PM

Įvarčių lietus prapliupo pirmojo kėlinio viduryje. Vienas rezultatyviausių praėjusio sezono žaidėjų E.Razulis 16-ąją minutę po puikaus Manto Papšio perdavimo nuginklavo „Dainavos“ vartininką.

„Atlantas“ užgulė sutrikusių dzūkų vartus ir praėjus 9 min. kitas įvartis į „Dainavos“ vartus po aštraus perdavimo krito nuo alytiškio kojos.

43-ąją minutę įvarčiu „į rūbinę“ E.Razulis pribaigė „Dainavą“. Po pertraukos aistruolius džiuginę klaipėdiečiai pasižymėjo dar tris kartus.

„Atlantas“ galėjo pasiekti ir daugiau įvarčių, bet bent kelis kartus neišnaudojo gerų progų.

Marškinėliai. Sezonui nespėję tinkamai pasiruošti Alytaus futbolininkai susitikime vilkėjo treniruočių liemenes.

Incidentas. 42-ąją mačo minutę tribūnose kilo neramumai. „Atlanto“ sirgaliai susistumdė su Klaipėdos apsaugos darbuotojais. Futbolininkai ir stadiono žiūrovai kurį laiką stebėjo įsiplieskusias aistras, bet maždaug po minutės mačas buvo pratęstas.

Solidarumas. Už „Atlanto“ vartų kabėjo Ukrainą palaikanti Klaipėdos komandos sirgalių pakabinta vėliava.

Klaipėdos „Atlantas“ – Alytaus „Dainava“ 6:0 (3:0)

E.Razulis (16, 43, 73), R.Stankevičius (31 min. į savo vartus), T.Eliošius (71 min.), M.Papšys (80).

„Nauja diena“: ar yra galimybių, kad įvyks pilietybės referendumas?