„Chelsea“ ekipą pražudė J.Terry, „Arsenal“ neįveikė „ManCity“

Anglijoje prasidėjo 32-asis „Premier“ lygos turas. Trenerį Davidą Moyesą raginantys palikti postą „Manchester United“ gerbėjai patyrė šoką, kai namuose į jų vartus 13 minutę įvartį įmušė A.Westwoodas, išvedęs „Aston Villa“ į priekį. Tačiau per didžiąją pertrauką jie buvo geros nuotaikos, nes Wayne'as Rooney išvedė savo komandą į priekį.

„Crystal Palace" - „Chelsea" rungtynių akimirkos.<br>AP nuotr.

Mar 29, 2014, 4:26 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 12:37 AM

20 minutę jis įmušė įvartį iš žaidimo, o 45-ąją realizavo 11 m baudinį.

58 minutę pasižymėjo Juanas Mata, leidęs „Manchester United“ švęsti pergalę 3:1.

Per rungtynes virš „Old Trafford“ stadiono praskrido sirgalių užsakytas lėktuvas, prie kurio buvo prikabintas užrašas „Wrong one – Moyes out“, raginantis D.Moyesą palikti klubą.

Per pirmąją teisėjo pridėto laiko minutę pasižymėjo ir Javieras Hernandezas.

„Manchester United“ - „Aston Villa“ 4:1. W.Rooney (20, 45- 11 m baudinys), J.Mata (58), J.Hernandezas (90+1)/ A.Westwoodas (13).

Kai Johnas Terry netyčia nukreipė kamuolį į savo vartus, jis tikrai nesitikėjo, kad taip pražudė savo komandą. Tačiau būtent ši gynėjo klaida Jose Mourinho auklėtiniams tapo pražūtinga.

Dėl Anglijos čempionų titulo kovojanti Londono „Chelsea“ ekipa šeštadienį sensacingai 0:1 pralaimėjo apatinės „Premier“ lygos turnyro lentelės dalies komandai „Crystal Palace“.

„Crystal Palace“ - Londono „Chelsea“ 1:0. J.Terry (52 min. į savo vartus).

Emocingose rungtynėse tarp Londono „Arsenal" ir „Manchester City" įmušti du įvarčiai. Svečiai pirmavo po D.Silvos taiklaus smūgio 18 minutę, bet šeimininkai rezultatą išlygino 53 min. - įvartį pelnė M.Flamini - 1:1.