„Atletico“ Ispanijoje artėja titulo link

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Apr 19, 2014, 12:36 AM, atnaujinta Feb 14, 2018, 1:03 PM

Ispanijos futbolo čempionate penktadienį prasidėjo 34-ojo turo rungtynės. Turnyro lyderė Madrido „Atletico“ komanda savo aikštėje 2:0 nugalėjo „Elche“ futbolininkus.

Abu įvarčius nugalėtojai įmušė antrajame kėlinyje. 72-ąją minutę „Atletico“ į priekį išvedė Miranda.

Besibaigiant kėliniui svečiai liko žaisti mažumoje. Raudoną kortelę gavo ir iš aikštės buvo išvarytas C.Sapunaru. D.Costa realizavo 11 metrų baudinį ir įtvirtino pergalę.

Šiame mače buvo mušamas dar vienas 11 metrų baudinys, tačiau antrojo kėlinio pradžioje D.Villai pasižymėti nepavyko.

„Atletico“ - „Elche“ 2:0. D.Villa (50-neįmušė 11 m baudinio), Miranda (72), D.Costa (90-11 m baudinys)./ C.Sapunaru (90-raudona kortelė).