„Chelsea“ gėda – pralaimėjo lygos autsaideriams

2014-04-19 17:03, atnaujinta 2018-02-14 12:56

Anglijos „Premier“ lygos autsaideriai daro stebuklus. „Sunderland“ futbolininkai jau antrai komandai, kovojančiai dėl trofėjaus, pakišo koją. Šįkart šios ekipos aukomis tapo Jose Mourinho auklėtiniai, kurie kentėjo itin skaudžiai - pralaimėjo 1:2.

„Chelsea“ namuose nesugebėjo pranokti autsaiderių, nors Samuelis Eto'o įmušė dvyliktąją minutę. Šiuo įvarčiu „Chelsea“ džiaugėsi tik šešias minutes, nes varžovų vartininką nuginklavo C.Wickhamas.

81 minutę teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį į „Chelsea“ vartus, kuris ir atėmė visus taškus iš Londono komandos.

Praėjusiame ture „Sunderland“ 2:2 sužaidė su „Manchester City“ komanda.

Tuomet abu įvarčius įmušė tas pats C.Wickhamas.

„Tottenham Hotspur“ gerbėjai atsipūtė – jų komandai pavyko iškovoti svarbią pergalę prieš vieną autsaiderių „Fulham“ komandą. „Hotspur“ šeštadienį Anglijos čempionato 25-ojo turo rungtynėse namuose laimėjo 3:1 ir sutvirtino savo pozicijas šeštoje vietoje, garantuojančioje kelialapį į Europos lygos turnyrą.

„Hotspur“ komanda taip pat sumažino atotrūkį nuo ketvirtosios vietos iki keturių taškų. Tačiau „Arsenal“ yra sužaidęs vienu maču mažiau.

„Fulham“ futbolininkai 77 minutę galėjo priartėti, bet Steve'as Sidwellas nerealizavo vienuolikos metrų baudinio.

„Tottenham Hotspur“ - „Fulham“ 3:1. Paulinho (35), H.Kane (48), Y.Kaboulas (62)/S.Sidwellas (37).

S.Sidwellas ( „Fulham“, 77) neįmušė 11 m baudinio.