A lyga: „Ekranas“ nutraukė lygiųjų seriją

„Ekrano“ ir „Šiaulių“ mačas.<br>T.Stasevičiaus (tst-foto.lt) nuotr.

Apr 19, 2014, 2:54 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 12:59 PM

Lygiųjų meistrai Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai antrą kartą šį sezoną pajuto pergalės skonį. „Ekranas“ šeštadienį Lietuvos A lygos čempionato devintojo turo rungtynėse savo sirgalių akivaizdoje 3:1 palaužė „Šiaulių“ komandą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė iš eilės.

Komandos mušti įvarčius pradėjo antrajame kėlinyje. Pirmasis tai padarė „Ekrano“ legionierius Elivelto Ribeiro Dantas, pasižymėjęs 65 minutę.

Po septynių minučių įmušė Lukas Kochanauskas, tačiau 73 minutę skirtumą sumažino Stjepanas Babičius.

Nors „Šiauliai“ dar ieškojo kelių, kaip išlyginti rezultatą, tačiau „Ekranas“ ne tik atsilaikė, bet dar ir gerėjosi Tomo Salamanavičiaus įvarčiu per trečiąją pridėto laiko minutę.

Šį sezoną „Ekranas“ šešis kartus sužaidė lygiosiomis.

Panevėžio „Ekranas“ - „Šiauliai“ 3:1. E.R.Dantas (65), L.Kochanauskas (72), T.Salamanavičius (90+3)/L.Babičius (73)

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo „Sūduva“.

„Klaipėdos granitas“ - Marijampolės „Sūduva“ 0:2 (0:1). A.Brokas (12). T.Radzinevičius (83).