„Liverpool“ džiaugėsi pergale, „Manchester United“ patyrė smūgį

„Manchester United“ ir „Everton“ mačas.<br>AP nuotr.

Apr 20, 2014, 4:30 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 12:51 PM

Kol varžovai daro nedovanotas klaidas, „Liverpool“ užtikrintai žygiuoja Anglijos čempionų titulo link. „Liverpool“ komanda sekmadienį 35-ojo turo rungtynėse išvykoje 3:2 nugalėjo vieną iš turnyro lentelės pabaigos komandų „Norwich“.

„Liverpool“ dabar prieš artimiausią persekiotoją – Londono „Chelsea“ - pirmauja penkiais taškais.

Iki čempionato pabaigos liko trys turai.

„Liverpool“ į priekį dar ketvirtąją minutę išvedė Raheemas Sterlingas. Po septynių minučių įvarčiu džiaugėsi Luisas Suarezas.

54 minutę „Norwich“ pademonstravo, kad dar nepasidavė, kai G.Hooperis sumažino skirtumą. Bet po aštuonių minučių R.Sterlingas pasižymėjo dar kartą.

„Norwich“ vis tiek nemažino apsukų  ir 78 minutę Robertas Snodgrassas galva nuginklavo „Liverpool“ vartininką.

„Norwich City” - „Liverpool” 2:3. G.Hooperis (54), R.Snodgrassas (77)/ R.Sterlingas (4, 62), L.Suarezas (11).

Triuškinančią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ komanda, sutvirtinusi poziciją ketvirtojoje vietoje ir priartėjusi prie trečiosios.

„Arsenal“ 3:0 sutriuškino vidutiniokę „Hull City“ komandą.

„Hull City” - Londono „Arsenal” 0:3. A.Ramsey (31), L.Podolskis (45+1, 54)

Dukart iš eilės pergalės džiaugsmą patyrę „Manchester United“ vėl liko be žado, kai Davidas Moyesas pralaimėjo dvikovą savo buvusiam klubui, iš kurio ir išvyko į Mančesterį.

„Manchester United“ išvykoje 0:2 pralaimėjo „Everton“ komandai, kuri sėkmingai juda bilieto į Čempionų lygą link.

Pirmąjį smūgį „Manchester United“ patyrė 28 minutę, kai vienuolikos metrų baudinį realizavo L.Bainesas. 43 minutę „į rūbinę“ įmušė K.Mirallas, sugadinęs vakarą „Manchester United“ ekipai.