Vokietijos čempionate „Bayern“ sutriuškino svečius

Miuncheno „Bayern“ ir Brėmeno „Werder“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Apr 26, 2014, 8:04 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 11:53 AM

Vokietijos futbolo čempionate šeštadienį žaidžiamos 32-ojo turo rungtynės. Čempiono titulą jau užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ klubas savo aikštėje 5:2 nugalėjo Brėmeno „Werder“ ekipą.

Pirmąjį kėlinį aikštės šeimininkai baigė turėdami vieno įvarčio deficitą. Varžovai jau rungtynių pradžioje, po T.Gabre Selassie įvarčio išsiveržė į priekį. Netrukus išlygino F.Ribery.

Tačiau įpusėjus kėliniui rezultatą „Werder“ futbolininkai pelnė antrąjį savo įvartį. Pasižymėjo A.Huntas.

Po pertraukos sugrįžę „Bayern“ futbolininkai parodė kas čia šeimininkai. Įvarčius pelnė B.Schweinsteigeris, A.Robbenas, dukart pasižymėjo C.Pizarro.

Miuncheno „Bayern“ - Brėmeno „Werder“ 5:2. F.Ribery (20), C.Pizarro (53, 57), B.Schweinsteigeris (61),A.Robbenas (74)./ T.Gebre Selassie (10), A.Huntas (36).