Grubioje kovoje „Žalgiris“ įveikė „Atlantą“, „Ekranas“ nelaimėjo

„Ekrano“ ir „Bangos“ mačas.<br>fkekranas.lt nuotr.

May 10, 2014, 6:36 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 2:22 AM

Šeštadienį prasidėjo tryliktasis Lietuvos futbolo A lygos turas. Lietuvos čempionams Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkams nepavyko pakartoti pirmojo turo pergalės, kai namuose 4:0 sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“, tačiau lyderių akistatoje pademonstravo pranašumą. „Žalgiris“ išvykoje po septynioliktąją minutę įmušto Jakubo Wilko įvarčio šventė pergalę 1:0.

Šiose rungtynėse nebuvo išvengta kietos kovos, o 52 minutę susistumdė abiejų komandų žaidėjai. Netrukus geltonas korteles gavo „Atlanto“ nariai Andrius Jokšas ir Edgaras Žurskis.

Šio konflikto metu griežtomis frazėmis apsikeitė komandų trenerių asistentai Rimantas Žvingilas ir Andrius Skerla.

60 min. vienas iš „Žalgirio“ klubo narių pernelyg įsisiautėjo ir teisėjas pareikalavo jį palikti atsarginių suolelį.

Emocijų toliau nemažėjo, o štai 77 minutę A.Žulpa prieš save išvydo antrąją geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę. Mačo pabaigoje „Atlantas“ šturmavo „Žalgirio“ vartus, tačiau sostinės futbolininkai atsimušinėjo užtikrintai ir neleido varžovams išlyginti rezultato po aukštų perdavimų į baudos aikštelę.

Šiose rungtynėse buvo parodytos devynios kortelės.

Nutrūko Panevėžio „Ekrano“ dviejų pergalių serija. Panevėžio komanda savo sirgalių akivaizdoje nesugebėjo pranokti Gargždų „Bangos“ komandos, kuri palypėjo laipteliu aukščiau – į penktąją vietą.

Mačas baigėsi 0:0.